НОВОСТИ

Pirmais Ritma institūta Jam noslēdzies - ievietotas bildes! RI Jam 2 info!2009-01-24

JAM2_copy_(Custom).jpg
Paldies visiem, kuri apmeklēja pirmo šā gada RI Jam pasākumu, un nodrošināja pozitīvās sajūtas visas nakts garumā!

Ievietojām bildes ieskatam - skaties šeit!


Gaidam jūs uz otro pasākumu sērijā "Ritma institūta Jam" - 6.februārī Studentu Klubā.

„Ritma Institūta Jam” galvenā ideja ir improvizācija, kas apvieno sevī moderno tehnoloģiju un dīdžeju aparatūras atskaņoto mūziku ar klasiskiem mūzikas instrumentiem un dzīvo vokālu, veidojot daudzveidīgu, piesātinātu un harmonisku skaņu virpuli, kas aizved jebkuru apmeklētāju neaizmirstamā ceļojumā.

Studentu klubā uzstāsies „Ritma Institūta” profesionālie dīdžeji (DJ Tru un DJ Rudd), bungas kā mākslas formu sadarbībā ar dīdžejiem Riharda Vāgnera vadībā, Vokāla pasniedzēja un multi-instrumentāliste Maya, kā arī „Ritma Institūta” labākie studenti.

„Ritma Institūta Jam” pasākumi ir unikāla laika pavadīšanas iespēja progresīviem, moderniem un mūziku mīlošiem jauniešiem. Šī ir izcila izpausmes vieta talantīgiem mūziķiem un dīdžejiem. „Ritma Institūta Jam” atšķiras no ierastām klubu naktīm, kas parasti nepārsteidz publiku ar kaut ko interesantu un neierastu. Viena no neparastām īpatnībām ir tāda, ka pasākumi katru reizi notiek citā klubā, kas piesaista cilvēkus ar vēlmi mainīt atpūtas vietu. Tas ļauj arī apskatīt un izbaudīt lielu daļu klubu Rīgā, kā arī ārpus tās, ļaujot daudzveidot savus nedēļas nogales pavadīšanas ieradumus. Vēl viena atšķirība ir tā, ka ikvienā Jam pasākumā katru reizi piedalās dažādi mākslinieki. Šī īpatnība neļaus nevienam palikt vienaldzīgam, jo katra mūzikas stila piekritējam tiek dota iespēja izbaudīt mīļākās dziesmas un mīļākos žanrus vēl nedzirdētā skanējumā. Šo pasākumu sērija ietver sevī visdažādākos mūzikas stilus - no funk`a, hip hop`a un jazz`a līdz house mūzikai, mashup`iem un dubstep`am.

www.studentuklubs.lv

Ieeja studentiem 1 ls, pārējiem 2 ls.
^ top