СТУДЕНТЫ

DJ Oga

DJ Oga

  Dj OGA  ir īstajā vārdā Inese , un šai personai nenormāli patīk mūzika, BET ne jau parasta mūzika, bet TAS, ko mēs jūtam ar savu sirdi....tas ir tas, ko mēs saucam par SKAISTUMU :) Mūzika ir jāveido un jāspēlē tā, lai tā saplūst vienā lielā un maigā tonī, kura nemanot ievelk tavu sirdi un miesu savā virpulī. OGA savas mūzikas gaitas sāka 11 gados skolas diskotēkās, kā arī apmācoties mūzikas skolā mūzikas pamatus.

2005. gadā sāka aktīvi spēlēt dažādos privātos pasākumos un klubos.

2009.gadā Dj OGA kopā ar Dj CIMO nodibināja Dj mEiteņu duetu - GOODGIRLS*

GOODGIRLS* sastāvā ir un būs tikai un vienīgi DJ meitenes. Šobrīs leiblā aktīvi darbojas: DJ CIMOun DJ OGA. Spēlējam dažādās interesantās vietās, ar īpaši atlasītu repertuāru, kurā ietilpst Brazilian, Cubian, Latino, disco, house, lounge un citi stili. Spēlējam tādās vietās kā Brazil bārs CAIPIRANHA, Kubas bārs CUBA cafe , klubs "STEAM"( bijušais Nautilius) VIP zālē rīkojam tematiskos vakarus Brazil, tropicana, latino stilā. Ja vēlaties neaizmirstami jautru vakaru savā klubā, vai ballītē- uzaiciniet GOODGIRLS*.

Pāsākumi : klubs '' STEAM '' ; kinoklubs Cēsīs '' Vidzemnieks'' klubs '' PULKVEDIM NEVIENS NERAKSTA'' klubs '' Pulse '' klubs '' SPACE GARAGE '' bārs '' CAIPIRANHA '' ,bārs '' CUBA ''

http://djtop.lv/dj/oga

^ top