НОВОСТИ

„The CITY – pilsētvides kultūras festivāls” aicina piedalīties un balsot!2009-03-02

CITY-125x109-5min.jpg
Sakarā ar interesentu lielo atsaucību „The CITY – pilsētvides kultūras festivāls” turpina pieteikumu saņemšanu MC, betatbox, breakdance, hip hop dance, graffiti, pilsētvides foto un video kategorijās līdz šī gada 7.martam.


Pirmo reizi Latvijā notiks festivāls, kura ideja ir atspoguļot kopējo urbānās kultūras attīstību Latvijā, meklēt un parādīt jaunos un talantīgos jauniešus. Festivāla mērķis ir apvienot latviešu un krievu pilsētvides pārstāvošos jauniešus kopējā festivālā, popularizējot un attīstot viņu intereses mūzikā, dejā un radošo aktivitāšu jomā.
Lai piedalītos konkursā, pretendentiem jāiesūta savi darbi audio, video un/vai foto formātos, kas viņuprāt vislabāk atspoguļo pilsētu kā daudzpusīgu iespēju vidi. Visi iesūtītie darbi tiks publicēti festivāla mājaslapā www.thecity.lv. Pašlaik ir saņemti vairāk kā 200 pieteikumi. Konkursa uzvarētāji tiks noteikti kopējā žūrijas un interneta balsojumā.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 14.martā festivāla noslēguma pasākumā, kas notiks klubā „Essential“. Noslēguma pasākumu vadīs „MTV Latvija“ vīdžeja Žanete Skarule, pasākumā uzstāsies deju grupas „Soul Sisters“, „JAM Style“, „Skefolt“, „Camelot“, „NIGHT&DAY“, deju studija „Pro-X“, „Dance and Entertainment Agency „PMP““, grupa „Beatbox INC“, „Ketta & The Deep Production“, Kurts un „Sekkta“, kā arī citi mākslinieki. Pilns dalībnieku saraksts būs pieejams festivāla mājaslapā www.thecity.lv.


Vieta: klubs "Essential";
Laiks: 14.marts plkst.17.00-22.00 ar afterparty līdz rītam;
Biļetes: http://www.bilesuserviss.lv/ un visās „Biļešu Serviss“ kasēs;
Cena: 1.99-2.99 Ls;
Ieeja: uz festivālu bez vecuma ierobežojuma;
          uz afterparty no 18 gadu vecuma.


Festivāla mājaslapa:

www.thecity.lv
^ top