НОВОСТИ

DJ Ai-Va un DJ Rudd dodas Latvijas klubu tūrē ar "Party Harder"2010-09-27

cosmo_photo_Renars_Koris_021.jpg
Pasākumu sērija "Party Harder" iecerēta kā turpinājums tūrei „Party Hard”, kas Latvijā norisinājās janvārī, februārī un martā, un turpinājās ASV aprīlī. Tās pamatideja bija prezentēt mūsu klubu publikai ne pārāk labi zināmos jaunos deju mūzikas žanrus – baile funk, baltimore club, uk funky. Pie pirmās tūres panākumiem var pieskaitīt faktu, ka pēc mūsu aktivitātēm daudzi vietējie dīdžeji (Emil Deo, Garry Wallace, Mandy Freemain, Plastic, Sunset Girl, u.c.) pievērsušies minētajiem žanriem. "Party Hard" norisinājās 8 klubos 7 Latvijas pilsētās. ASV tūrē tika apmeklēti 6 klubi 5 pilsētās, kā arī notika viesošanās Ņujorkas „SikMixxRadio” radījumā „Never Stop Partying”.

„Party Harder”  koncepcija balstās uz iepriekšējās tūres pamatideju, tikai pastiprinot svarīgākos elementus – vairāk ballīšu un plašāku muzikālo spektru, kas sevī iekļauj jaunumus booty bass mūzikas vidē – New Orleans bounce un meksikāņu guarachero / 3ball. Visos šajos žanros ir sakausēti gan hip-hopa, gan r’n’b, gan arī house un breaks mūzikas elementi. Tūres pasākumi: 25.09 – klubs „Banzai” (Daugavpils), 2.10 - klubs „Cabinet” (Preiļi), 9.10 – bārs „Upesloki” (Tukums), 15.10 „Fonoklubs” (Cēsis), 16.10 – klubs „Tonuss” (Jelgava), 22.10 – klubs „Cita Atpūta” (Jēkabpils), 23.10 klubs „Moonlight” (Līvāni), 29.10 - klubs „PMK” (Saldus), 6.11 - klubs „WīPī” (Limbaži), 13.11 – bārs „Tinte” (Valmiera), 17.11 – klubs „Fontaine Palace” (Liepāja). Pasākumu norises vietas un laiki Rīgā un Madonā tiks paziņoti atsevišķi.

DJ Ai-Va – kā dīdžejs spēlē jau no 1991. gada. Ritma Institūta dibinātājs un pasniedzējs, pasākumu organizators, darbojies vairākās radiostacijās. Menedžējis un uzstājies kopā ar hiphopa māksliniekiem Ozols, Gacho, u.c. Kluba Essential rezidents hip-hop / r’n’b zālē no 2004.gada. Vēl rezidē: Pulkvedis, Piens. Regulāri uzstājas ārvalstu klubos. DJ Rudd – dīdžejs no 1999. gada. Ritma Institūta pasniedzējs, vadījis autorraidījumus dažādās radiostacijās. Kā mūziķis darbojies grupās Astro’n’out, Otra Puse. Šobrīd manāms projekta Tā Tā Tā pavadošajā sastāvā. Rezidē klubos: Cuba, Bbar, Pulkvedis, Piens. Abi dīdžeji spēlējuši lielākajos Baltijas valstu klubos un festivālos.


Vairāk info un mūzikas no māksliniekiem:
http://twitter.com/djrudd
http://twitter.com/djaiva
http://soundcloud.com/djrudd
http://soundcloud.com/djaiva
http://youtube.com/ritmainstituts

^ top