НОВОСТИ

Jauna pasākumu sērija klubā "Amber Night"!2009-10-01

rnb_2910_(Large).jpg

No š.g. 1.oktobra un turpmāk katru ceturtdienu klubā „Amber Night” norisināsies „Ritma Institūta” pasākumu sērija  „R&B PARTY” (R`n`B, hip hop, urban, mash-up), kurā ar saviem DJ setiem uzstāsies gan pieaicināti ārzemju dīdžeji, gan profesionālie „Ritma Institūta” pasniedzēji un jaunie dīdžeji. Šo ceturtdien uzstāsies DJ Mista no Igaunijas un pašmāju dīdžejs – DJ Green.
DJ Mista ar saviem setiem uzstājies lielākajos hip hop un dancehall pasākumos Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Lietuvā un arī Latvijā, izpildot labākos hip hop, R&B, dancehall un regeja mūzikas gabalus. DJ Mista iesildījis tādus mūziķus kā Snoop Dogg, DJ Jazzy Jeff, DJ Spinna, Pete Rock, Masta Ace, Sean Kingston, Norlan, Alto Voltaje un daudzus citus. Uzstājies leģendārajos klubu pasākumos – „Late Nite Chill”, „Bumbastik”, „Salute”, „Raggae Power”. Sadarbībā ar DJ Gee producējis pirmo un vienīgo Igaunijas dancehall albumu „Mobile Riddim”, kopā ar tādiem ārvalstu māksliniekiem kā Alto Voltaje(Kuba), MC Slim (Lielbritānija), Plookie(ASV).
Klubs „Amber Night” atrodas viesnīcas „Reval Hotel Latvija” telpās un ar savu dinamisko, piesātināto atmosfēru sniedz iespēju ikvienam tā apmeklētājam izbaudīt labāko, ko Rīgas nakts dzīve spēj piedāvāt. Klubs veidots nevis kā viena zāle, bet gan atsevišķas telpas – galvenā zāle, lounge zona, lai ikviens justos mājīgi un varētu gan lieliski pavadīt laiku sarunās ar draugiem, gan aizrautīgi izdejoties populārās mūzikas ritmos.
Turpmāk katru ceturtdienu klubs „Amber Night” būs īpaši draudzīgs viesiem jauniešiem sākot no 18 gadu vecuma un piedāvās draudzīgas cenas kluba bārā.

Vieta: klubs „Amber Night”, Elizabetes 55, Rīga
Laiks:  katru ceturtdienu, no plkst. 22:00
Ieeja: 1, - Ls (no 18 gadu vecuma)

^ top