НОВОСТИ

"Jurassic 5" līderis Akil The MC Rīgā 20.oktobrī2010-10-05

pulkvedis_2010-1-small.jpg
Ar klasiskā hiphopa grupas "Jurassic 5" līdera Akil The MC koncertu 20.oktobrī klubā "Pulkvedim neviens neraksta" (Peldu 22/24) tiks atklāta jauna pasākumu sērija.

Kopā ar hiphopa meistaru uzstāsies viens no interesantākajiem hiphopa dzīvā priekšnesuma izpildītājiem – Louis Logic, kurš spēlēs klavieres, un DJ Winchester.

Akil The MC ir hiphopa grupas "Jurassic 5" sastāva līderis. "Jurassic 5" pašlaik ir savas kopējās gaitas pārtraukuši. Akils savā muzikālajā izpausmē uzrunā fanus ar vēl nedzirdētiem hitiem, kā "Twilight - Check out my Melody" un arī grupas skaņdarbiem, kā "What’s Golden". Tas ir tikai neliels ieskats šā komponista daiļradē.

Kopš "Jurassic 5" izjukšanas Akil The MC nākotne ir saistīta ar digitālo mūzikas izplatīšanu, blogiem, biežākām tūrēm pa Savienotajām Valstīm, Eiropu, kā arī nesen Ķīnu. Akila spēja iegūt fanus visā pasaulē noteikti parāda atšķirību starp viņa izteiksmīgajām dziesmām un vienkāršām rīmēm.

Drīzumā varēsim sagaidīt viņa solo debijas albumu "Sound Check 101". No Losandželosas nākošais izpildītājs atklāj lielpilsētas skaņas ar savu "Unified Skill District" kustību. Tajā apvienojas MC, producenti, dziedātāji, grafiti mākslinieki, kuri savas prasmes ir parādījuši uz savas pilsētas skatuves.

Louis Logic ir izdevis jau trīs albumus (izdevējs Fat Beats), kuros sadarbojies ar Jedi Mind Tricks, MF Doom, J-Zone, El Da Sensei, AR the Rugged Man un citiem. Izpildītājs pazīstams arī ar savu netradicionālo pieeju, koncerta laikā uzstājoties arī aiz klavierēm.


Kad: 20.oktobris
Kur: klubs „Pulkvedim Neviens Neraksta”, Peldu 22/24
Ieeja no pl.20:00
Koncerta sākums: 21:00
Maksa: 3 Ls (pēc 21:00 - 4 ls)


^ top