НОВОСТИ

Klubu Nakts „Atver svētkus!” skan visā Latvijā! +foto2008-11-19

_J8O9279-ddndhrehf.jpg
Naktī no 15.uz 16.novembri pirmo reizi visā Latvijā kā arī Īrijā, Austrijā un Beļģijā norisinājās projekts Klubu Nakts „Atver svētkus!” par godu Latvijas 90.gadu jubilejai.

15.novembra naktī viens no Klubu Nakts galvenajiem koordinatoriem – „Ritma Institūts”, sadarbībā ar „Meta Kafe” aicināja labākos LV90 konkursa remiksu autorus parādīt sevi plašākai publikai. Savu meistarību rādija „Ritma Institūta” pasniedzēji Green.Jah.Man un Rudd feat. Elvi Soulsystems kā arī konkursa laureāti – DJ Land, MCLenin, Junior High un DJ JP.

Klubu nakts rīkošanā atsaukušies klubi, bāri, jauniešu centri un tautas nami no visiem Latvijas rajoniem. Liela bijusi arī dīdžeju atsaucība klubu nakts dziesmu remiksēšanā - vairāk nekā 50 dīdžeji iesaistījušies latviešu dziesmu remiksēšanā.

Atgādinām, ka labāko remiksu autori tika apbalvoti 14.novembrī DJ TOP 2008 noslēguma pasākumā Latvijas Dzelzceļa un vēstures muzejā. Pēc žūrijas vērtējuma piecpadsmit labākie remiksu autori – DJ Land, Electricano, Jānis Čubars, Raya, Maya, JP, DJ Uga, NDJ and Mangoon, Delete, DJ Wiesys, DJ Erix, Junior High, McLenin, Vchille, DJ Dee Doo.

Klubu nakts "Atver svētkus!" pasākumu rīkotāji no organizatoriem saņēma dāvanu kastes, kurās tika ievietots viss nepieciešamais pasākuma organizēšanai - četri albumi ar tautā iemīļotajām latviešu dziesmām, no kuriem divi albumi ar dziesmām oriģinālā izpildījumā un divi albumi ar dziesmu remiksiem. Tāpat dāvanu kastē tika iesaiņota svētku instrukcija un bukleti, projekcijas, kas ļāva pasākuma norises laikā uz sienām parādīt dažādus interesantus attēlus, Latvijas karodziņi, krekli ar Latvijas jubilejas logo un citi pārsteigumi.

Klubu nakts dāvanu kastes saiņošanā piedalījās dīdžeju un producentu modernās mūzikas skolu un pasākumu aģentūru „Ritma Institūts”, skaņu ierakstu studija „Platforma Music”, Tehniskās jaunrades nams ANNAS 2 un Radio SWH.

FOTO no RI + LV90 remiksu konkursa apbalvošanas ceremonijas Dzelzceļa muzejā (Djtop 2008)!!!

FOTO no RI + LV90 remiksu konkursa dj un producentu pasākuma (Meta kafe) !!!


СТУДЕНТЫ

^ top