НОВОСТИ

Konkurss dīdžejiem un producentiem: Latvijas 90. dzimšanas dienas Klubu nakts „Atver svētkus!”ietvaros2008-10-30

top_klubunakts.gif
Visiem Latvijas dīdžejiem un producentiem tiek dota iespēja piedalīties latviešu mūzikas remiksēšanā. Krājumā būs pieejamas latviešu dziesmas no Klubu nakts dziesmu TOP90, kas veselu mēnesi tika veidots kopā ar portāla draugiem.lv lietotājiem un Radio SWH klausītājiem.

Īsi pirms Latvijas dzimšanas dienas dīdžeju sagatavotā mūzika jaunajās versijās ceļos pa Latviju, un tās ikviens varēs dzirdēt un izdejot Klubu nakts ballītēs.

Lai piedalītos konkursā, ir jāaizpilda reģistrācijas forma dīdžeju un producentu mūzikas skolā „Ritma Institūts”, mājaslapā: www.ritmainstituts.lv sadaļā Klubu nakts, jāizvēlas sava dziesma un remiksētā versija jānosūta Ritma institūtam līdz 5. novembrim. Gatavie remiksi jāiesūta vēlākais līdz 5.novembra plkst.23:59. Skaņdarbus jāiesūta uz e-pasta adresi: info@ritmainstituts.lv .

Pēc reģistrācijas katram dj/producentam būs iespēja lejuplādēt pēc izvēles 1 līdz 3 skaņdarbu izejmateriālus (wav) formātā, kā arī dziesmas mp3 formātā. Konkurss sākas 2008. gada 29. oktobrī un beidzas 2008. gada 5. novembrī plkst. 23:59 pēc Latvijas laika. Lai jūs varētu piedalīties, izvēlētais skaņdarbs jāiesūta Konkursa norises laikā. Informācija par uzvarētājiem tiks ievietota Ritma Institūta mājaslapā (www.ritmainstituts.lv) un Latvijas DJu portālā (www.djtop.lv) .

Visas iesūtītās dziesmas vērtēs konkursa žūrija, kuru pārstāv mūzikas speciālisti no Radio SWH, Platforma Music un Ritma institūta. Labākie remiksa autori saņems balvas.

Klubu nakts „Atver svētkus!” notiks naktī no 15. uz 16. novembri visā Latvijā, kuras ietvaros skanēs tikai latviešu mūzika dažādās improvizācijās un vēl nedzirdētos remiksos. Tās norisei šobrīd tiek gatavotas 360 Klubu nakts dāvanu kastes, kurās būs atrodams viss nepieciešamais svētkiem - mūzikas materiāls ar remiksiem un dziesmām latviešu valodā, projekcijas, svētku instrukcija un citi pārsteigumi.

Labāko dj/producentu apbalvošana notiks Latvijas DJ TOP 2008 Noslēguma pasākuma ietvaros, kurš norisināsies 14.novembrī, Latvijas Dzelzceļa muzejā. Šis pasākums tiks piedāvāts kā krāšņa izrāde visas nakts garumā. Latvijas DJ TOP 2008 Noslēguma pasākumā apbalvos 15 labākos konkursa "Atver Svētkus – Klubu nakts" remiksu autorus, kā arī notiks Latvijas DJ TOP 2008 apbalvošanas ceremonija, kuru vadīs MTV vīdžejs Žanete Skarule. DJ TOP 2008 apbalvošanas ceremonija būs noslēgums vairāk kā mēnesi ilgušajam balsojumam par Latvijas labākajiem diskžokejiem (DJiem), kura laikā tika saņemti daudzi tūkstoši balsojumu no visas Latvijas. Latvijas DJ TOP 2008 Noslēguma pasākumā uzstāsies atzītākie Baltijas valstu DJi, un pasākums būs viens no nozīmīgākajiem gada notikumiem Latvijas deju mūzikas industrijā. Informācija par Latvijas DJ TOP 2008 Noslēguma pasākumu – www.djtop.lv .


DJ/producentiem, kuri piedalīsies konkursā, būs iespēja uzstāties Klubu Nakts „Atver Svētkus” ietvaros dažādos Latvijas klubos. Konkursantu remiksi tiks atskaņoti Latvijas klubos.

Konkursu organizē Latvijas Republikas Aizsardzības ministrija sadarbībā ar dj un producentu mūzikas skolu un pasākumu aģentūru „Ritma Institūts”.  Klubu nakts dāvanu kastes saiņošanā piedalās skaņu ierakstu studija Platforma Music, Ritma Institūts, tehniskās jaunrades nams ANNAS 2 un Radio SWH.

^ top