НОВОСТИ

Konkurss dīdžejiem un producentiem: Latvijas 90. dzimšanas dienas Klubu nakts „Atver svētkus!" pietekšanās noslēgusies.2008-11-06

lv90_logo_sauklis_lv-zmyklbtzw.jpg
Pēc intensīva darba, producenti ir iesūtījuši savus darbus, ar ko ir noslēdzies pieteikšanās posms. No šī brīža sākas žūrijas vērtēšanas process. Skaņdarbu remiksi tiks izvietoti noklausīšanās nolūkos un par tiem būs iespējams balsot djtop.lv mājaslapā, lai noteiktu "tautas" balsi.

Katram remiksa konkursa "Atver Svētkus! Klubu Nakts" dalībniekam tiek piešķirta bezmaksas ieeja uz  DJTOP pasākumu Dzelzceļa Muzejā 14.novembrī!

KONKURSA REZULTĀTI TIKS IZZIŅOTI 7.NOVEMBRĪ!

Labākie remiksi tiks iesaiņoti Klubu nakts dāvanu kastēs, kuras vēlāk ceļos uz vairāk nekā 300 vietām visā Latvijā un tiks atskaņoti Klubu nakts ballītēs. Tāpat DJ/producentiem, kuri piedalīsies konkursā, tiks dota iespēja pašiem uzstāties Klubu nakts „Atver Svētkus!” ietvaros dažādos Latvijas klubos.


Labāko dj/producentu apbalvošana notiks Latvijas DJ TOP 2008 Noslēguma pasākuma ietvaros, kurš norisināsies 14.novembrī, Latvijas Dzelzceļa muzejā. Šis pasākums tiks piedāvāts kā krāšņa izrāde visas nakts garumā. Latvijas DJ TOP 2008 Noslēguma pasākumā apbalvos 15 labākos konkursa Klubu nakts „Atver svētkus!” remiksu autorus, kā arī notiks Latvijas DJ TOP 2008 apbalvošanas ceremonija, kuru vadīs MTV vīdžejs Žanete Skarule. DJ TOP 2008 apbalvošanas ceremonija būs noslēgums vairāk kā mēnesi ilgušajam balsojumam par Latvijas labākajiem diskžokejiem (DJiem), kura laikā tika saņemti daudzi tūkstoši balsojumu no visas Latvijas. Latvijas DJ TOP 2008 Noslēguma pasākumā uzstāsies atzītākie Baltijas valstu DJi, un pasākums būs viens no nozīmīgākajiem gada notikumiem Latvijas deju mūzikas industrijā. Informācija par Latvijas DJ TOP 2008 Noslēguma pasākumu – www.djtop.lv .


Klubu nakts „Atver svētkus!” notiks naktī no 15. uz 16. novembri visā Latvijā, kuras ietvaros skanēs tikai latviešu mūzika dažādās improvizācijās un vēl nedzirdētos remiksos. Tās norisei šobrīd tiek gatavotas 360 Klubu nakts dāvanu kastes, kurās būs atrodams viss nepieciešamais svētkiem - mūzikas materiāls ar remiksiem un dziesmām latviešu valodā, projekcijas, svētku instrukcija un citi pārsteigumi.

Klubu nakts dāvanu kastes saiņošanā piedalās skaņu ierakstu studija Platforma Music, Ritma Institūts, tehniskās jaunrades nams ANNAS 2 un Radio SWH.

Konkursu organizē Latvijas 90. gadadienas svētku koordinatori sadarbībā ar dīdžeju un producentu modernās mūzikas skolu un pasākumu aģentūru „Ritma Institūts”.


^ top