НОВОСТИ

Ritma Institūts piedāvā: 13.aprīlī @ Club Kino - Mr.Muly (Spain), Special Case (RU)2012-04-10

ritma_1304_clubkino.jpg
 MainRoom: DJ MULY /Spain/, DJ Alex-O
ShowRoom: SPECIAL CASE /RUSSIA/, DJ Anastacia, DJ Hartman

Free entrance! Ieeja BEZ MAKSAS! 
Pasākuma sākums: plkst. 22:00

 DJ Muly nāk no saulainās Spānijas pilsētas Barselonas un spēlē jau no 16 gadu vecuma, spēlējis apmeklētākajos klubos Barselonā, sākot no underground klubiem līdz pat šikām privātajām ballītēm. Viņš pacēlis Urban mūziku Barselonā pavisam citā līmenī, samiksējot oldschool ar jaunākajām tendencēm. DJ Muly pārsvarā spēlē RnB, iekļaujot savos setos arī Dancehall, House, DnB, u.c. Tieši tas arī padara DJ Muly atšķirīgu.
DJ Muly seti ir dinamiski un pārsteidzoši. Spēlējis neskaitāmos pasākumos visapkārt Eiropai. Oficiālais Spānijas MTV dīdžejs. Lielāko Spānijas naktsklubu Bikini, Roxy Blue, Shoko, uc. rezidents

Iesildījis un sadarbojies ar tādiem māksliniekiem un DJ`iem kā DJ Premier, Method man, Fat Joe, Saian Supa Crew, DJ Woody un daudziem citiem.
Ar DJ Muly darbiem varat iepazīties viņa Soundcloud profilā: 
http://soundcloud.com/deejaymuly 
Video: 
http://www.youtube.com/watch?v=F5HyNeEWiwY&feature=related


Special Case ir unikāls DJ trio, kas nāk no Sanktpēterburgas Krievijā. Special Case darbojas tādi vārdi kā Arram Mantana, Tripmastaz un Roustam - trīs atšķirīgi, radoši individuālisti, kuru gaume robežojās sākot no abstrakta minimal līdz pat klasiskam house. Apvienojot kopā katram savu redzējumu veidojas savdabīga skanējuma elektroniskā mūzika.
https://www.facebook.com/TheSpecialCase/info
http://soundcloud.com/roustam-special_case 
 
Pasākumā spēlēs arī Ritma Institūtu absolvējušie dj: Anastacia, Hartman un Alex-O.

CLUB KINO iespējams arī noīrēt „Private Lounge”, kas nodrošinās ballīti privātā un pavisam ekskluzīvā gaisotnē. „Private Lounge” un galdiņu rezervācija pa tel. 28448808.
^ top