НОВОСТИ

Ritma Institūts piedāvā: Mario Basanov & Vidis + Giedre LIVE / 03.022011-01-31

vidis_basanov.jpg
3. februārī Rīgā, klubā "Nabaklab" uzstāsies lietuviešu elektroniskās mūzikas spīdekļi "Mario Basanov & Vidis". Viņiem uz koncertu piebiedrosies dziedātāja Giedre, kas dzimtenē atpazīstama kā grupu "Empti" un "Milky Lasers (Pieno Lazeriai)" vokāliste.

Rīgā lietuviešu elektroniķi uzstāsies, prezentējot savu jauno albumu "Changed". Mario Basanova un Vidis aizvadītā gada decmbrī iznākušais dubultdisks sacēlis lielu ažiotāžu mūsu kaimiņvalstī. Viņu debijas singla "I'll Be Gone" videoklips interneta vietnē Vimeo skatīts vairāk kā četri simti tūkstošu reižu. Abu mākslinieku uzstāšanās Lietuvā kļuvusi par augstas kvalitātes zīmi, savienojot elektronisko mūziku ar dzīvajiem instrumentiem un vokālu.

Mario Basanov ir viens no lietuviešu pieprasītākajiem producentiem, kas 2007. gadā apvienojās projektā ar DJ Vidis. Viņu pirmā oriģinālkompozīcija "Test" tika iekļauta slavenā britu "BBC Radio 1" dīdžeja Džailza Pītersona izlasē "Defected Presents: Gilles Peterson In The House". Šo skaņdarbu savos setos un pārraidēs atskaņoja tādi mākslinieki kā "Jazzanova", Lorāns Garnjē (Laurent Garnier), "Atjazz", u.c. Lielākie panākumi sekoja izdotot pirmo oficiālo singlu "I'll Be Gone" ar dziedātāju Jazzu. Šī dziesma iekaroja vietējos radio staciju topus un pus gadu noturējās MTV Baltic TOP 20. Nākamais singls "Who's Shot The Silence" ieguva visas Lietuvas mūzikas balvas, kurām tika nominēts.

Koncerts klubā "Nabaklab" sāksies 21:00. Ieejas maksa 2,- Ls. Koncertu rīko Ritma Institūts.

СТУДЕНТЫ

^ top