СОБЫТИЯ

BGF afterparty with Mattafix, Very Cool People,Beatbox Inc.2008-09-01

BGF2008-2750x1740-Mattafix2_(Custom).jpgŠī gada 7.septembrī Rīgā, Sapņu Fabrikā notiks grupas "Mattafix" koncerts, jaunā albūma "Rhythm & Hymns" tūres ietvaros, kas paredzēts kā Amigo Baltijas Graffiti Festivāla pēc festivāla ballīte.

Grupu „Mattafix” iesildīs „Very Cool People”. Very Cool People ir grupa, kura spēlē jazz-funk, fusion un groove-jazz mūziku. Grupa savā mūzikā iekļauj dažādus hip-hop, rock, funk un soul mūzikas elementus. VCP savu skanējumu papildina arī izmantojot dažādus netipskus instrumentus un efektus. Very Cool People ir atvērti sadarbībai gan ar dažādiem vokālistiem, DJ’s, MC’s un citiem instrumentālistiem. Šobrīd grupa atgriezusies no koncerttūres Spānijā, un turpina aktīvi koncertēt Latvijā, kaimiņvalsīs un citur ārvalstīs. 
 
VERY COOL PEOPLE mūziku var paklausīties šeit:
www.myspace.com/elvijsverycoolpeople

Papildus Amigo Baltijas Graffiti pēc festivāla ballītē uzstāsies apvienība „Beatbox Inc.”, kuri veidos mūziku tikai izmantojot savas mutes iespējas.

Biļetes uz grupas Mattafix koncertu iegādājamas Biļešu Serviss kasēs (www.bilesuserviss.lv). Amigo karšu lietotājiem rezervētas biļetes par īpašu cenu. Sīkāka informācija un pieteikšanās uz šīm biļetēm Amigo mājas lapā www.amigo.lv. No 5.septembra biļetes uz koncetu kļūs dārgākas. Pašlaik biļetes pieejamas sākot no 10 līdz 20 latiem.


Kas: Mattafix
Kad: 7. septembrī
Kur: Sapņu Fabrikā
Iesildīs: Beatbox Inc.un Very Cool People
Durvis: 20:00
^ top