СОБЫТИЯ

Babyshambles DJ set ft Adam Ficek / Roses Kings Castles klubā "Pulkvedis" 8.novembrī2008-10-29

NASTYNASTY_FICEK_A2_(Custom).jpg„Nasty Nasty” pasākumu sērijas ietvaros Rīgā uzstāsies Babyshambles DJ set ft Adam Ficek un Roses Kings Castles (Lielbritānija).

Šis būs otrais pasākums no „Nasty Nasty” sērijas, kurš norisināsies 8.novembrī, mūzikas klubā „Pulkvedim neviens neraksta...”. Pasākumā uzstāsies grupa „Roses Kings Castles” ar sava jaunā albuma skaņdarbu izpildi dzīvajā un „Babyshambles dj sets ar Adamu Ficeku” no Lielbritānijas.

Dziedātājs, dziesmu autors un bundzinieks Adams Ficeks sabiedrībā zināms vairāk kā slavenās angļu rokgrupas “Babyshambles” bundzinieks un projekta „Roses Kings Castles” izveidotājs. Taču Adams Ficeks ir arī pazīstams dīdžejs un producents. Viņa mūzikas gaumei, kā jau lielākajai daļai mūsdienu mūzikas cienītajiem, nav izteikta formulējuma. Brīvā attieksme pret mūziku atspoguļojas arī viņa dīdžeja darbā – viņš perfekti pieskaņojas mūsdienu mainīgajai videi.

Adams spēlējis setus, kas noved cilvēkus līdz ekstāzei visās pasaules malās, ieskaitot tādas populāras vietas, kā Gatecrasher Summer Sound System, Planet Love, Es Paradis, Judgement Sundays, Alpha Club (Dubaija), Bang Bang Club (Berlīne), Radio One – Big Weekend After Party with Zane Lowe and Annie Mac un citviet.

„Roses Kings Castles ir sapņiem pilna zupa, kas sastāv no lo-fi angļu popa,  piparota ar maziem vasaras gabaliņiem un zaļumu vietā nedaudz no Baby Shambles, lai padarītu garšu vēl pikantāku ” – Clash.

Roses Kings Castles ir īss, ass un pārdomāts sprādziens, kas sastāv no bēdu izraisošā perfekcionisma, kas ir pāršauts ar reklāmas tipa melodijām, ritmu, kas tiek sists ar kājas pirkstgaliem, un lirisku saturu. Šīs pamata dinamikas, kas veicināja visu procesu un iedvesmoja RKC koncepcijas ietvaros, rezultātā veicināja arī pārējo 10 skaņdarbu radīšanu, kurus uzreiz arī kompresēja, atstājot skanīgas augšas un maigas čūkstošas apakšas.

„Es vienmēr esmu gribējis būt mazliet DIY mūzikā un mākslā”,  - saka Adam par savu rokdarbu visā, kas saistās ar RKC. ”Ir pārāk viegli kļūt par tīru un spīdīgu mūsdienu pasaulē ar pieņemto perfekcionismu.” Šī koncepcija viņam ļāva veiksmīgi izdot ierobežotu tirāžu ar singliem, ko viņš izsūtīja faniem pa pastu. „Es gribu ļaut cilvēkiem sajust, ka viņi ir daļa no visa šī mana procesa un ka es esmu daļa no viņu procesiem.” – viņš papildina.


„Nasty Nasty” pasākumu sēriju organizē pasākumu un mārketinga aģentūra „Ritma Institūts” sadarbībā ar B EAST Magazine. Pasākumu sērijas ietvaros regulāri Rīgas klubos uzstāsies interesantākie un populārākie Latvijas un ārzemju dīdžeji. Uz Latviju tiks aicināti mākslinieki, kas ir augstu novērtēti savā žanrā, bet ne vienmēr pazīstami plašām ļaužu masām.


Vieta: „Pulkvedim neviens neraksta...”
Peldu iela 26/28, Vecrīga;

Laiks: 2008.gada 8.novembris, plkst. 22:00;

Biļetes: Biļešu servisa kasēs un internetā: www.bilesuserviss.lv

Papildus informācija: www.riagency.lv, www.beastnation.com

^ top