СОБЫТИЯ

Notiks AIZIET Festivāls 18/19 septembrī!2009-08-18

aiziet_web_post_big.jpg18. un 19. septembrī Rīgā norisināsies klubu kultūras festivāls „AIZIET”, kurš apvienos Latvijas galvaspilsētas mazos un lielos klubus vienā milzīgā deju placī. Uz vairāk nekā 12 klubu skatuvēm uzstāsies vairāk kā 50 mākslinieki no dažādām valstīm.

Vienu brīvdienu ietvaros visi interesenti varēs doties no kluba „Essential” uz „Pulkvedim neviens neraksta”, kā arī „Dirty Deal Café”, „Opium”, „Leningrad”, „Godvil”, „DEPO”, „Art&Music Bakery”, „Galerija NIA”, „Jameson”, „PULSe” un „Meta-Kafe”. Visi pieminētie klubi būs atvērti 18. un 19. septembrī, un ar „AIZIET” festivāla biļetēm ieeja tajos būs bez papildus maksas. Speciāli bezmaksas nakts autobusi palīdzēs pārvietoties no kluba uz klubu.

Līdzīgi festivāli jau sen nav nekas pārsteidzošs citās Eiropas pilsētās (Popkomm/Berlīne, Reeperbahn/Hamburga, Primavera/Barselona u.c.). Uz vienām brīvdienām dažādi pilsētas naktsklubi vienlaicīgi ver vaļā savas durvis, lai aiznestu mūziku līdz plašam klausītāju lokam. Tagad arī Rīga tiks iekļauta klubu galvaspilsētu sarakstā.

Viens no festivāla galvenajiem viesiem būs vācu producents Holger Zilske, kurš kļuvis slavens, pateicoties projektam „Smash TV” un darbam ar tehno dīvu Ellen Allien Bpitch Control leiblā. „AIZIET” Holger  uzstāsies ar savu pēdējo darbu “HOLZ”. Šī nebūs pirmā Holger Zilske uzstāšanās Rīgā. Viņš jau ir ciemojies ar savu „Smash TV” projektu un pārsteidzis publiku ar savu apbrīnojami enerģisko dzīvo uzstāšanos un nekam nelīdzīgu svaigo skanējumu. Toreiz Holger minēja, cik svarīgs viņam ir solo darbs, un festivāla „AIZIET” organizētāji ir priecīgi, ka viņiem izdevies noķert prezentācijas turneju un iekļaut tās kartē arī Rīgu.

Festivālā  savu dalību apstiprinājuši tādi pašmāju DJ kā Bogdan Taran, Ksenia Kamikaza, Kaspars Kondrāts, PanBioPanika, Mixmasters AG & Raitis, Kris Hovel.

Kopumā  tika saņemti vairāk nekā 100 pieteikumi par piedalīšanos, un galvaspilsētas iedzīvotājiem un tās viesiem festivāls centīsies stādīt priekšā visinteresantākos māksliniekus. Divas festivāla naktis iepriecinās ar muzikālo daudzveidību. Jau zināms, ka „live” uzstāšanos piedāvās Selffish, Martinez Gonzalez, Lyrics Cyber Step, Naive Dreamer, Puma & Apofeoz Sound System, uzstāsies tādi cienījamie dīdžeji kā Beton, Shurez, Kone, Cliché & Brain, Al Dee, Roland Privert, Elvi Soulsystems, KRII, Cute, Vital, Pukemon, Nik, RUDD, RXD, Esoniq, Gurecky, DJ Romantronix aka Romantixx, DJ Mario, Mr.Djinn, Marimana, apvienības Riga Scratch Posse, Crystral Sound System, HomeRadio, Kolka Music, Truth About Underground, un daudzi citi. Bez šaubām, šie mākslinieki sagādās lielu muzikālo baudu klubu apmeklētājiem. Viņu izpildījumā izskanēs visdažādākie mūzikas virzieni: no house līdz techno, no disko līdz electro, no hip-hop līdz funk, no drum and base līdz breakbeat, kā arī eksperimentālā elektronika.

Festivālā  piedalīsies arī „Ritma Institūta” pasniedzēji DJ Ai-va, DJ Rudd, kā arī Sunset Girl un citi.

Biļetes uz festivālu iespējams iegādāties visās „Biļešu Serviss” kasēs (www.bilesuserviss.lv), Statoil degvielas uzpildes stacijās un pie festivāla organizatoriem.

Sīkāka informācija par festivālu un programma ir pieejama mājaslapā www.aizietfest.lv

ФОТО

СТУДЕНТЫ

^ top