СОБЫТИЯ

Pulkvedī 14. martā notiks grupas „VERY COOL PEOPLE” dziesmas "SEXUAL BEATS" videoklipa prezentācijas balīte!2009-03-05

a_VCP_pleeve.jpgBalītē uzstāsies „VERY COOL PEOPLE” un viesi - soul, R&B vokāliste Alise Kante un DJ Rob4Real, kurš arī spēlēs klubā pēc „VCP” koncerta, kā arī vairāki pārsteiguma viesi...
Funk-jazz apvienība „VERY COOL PEOPLE” februārī ir irakstījusi jaunus skaņdarbus un vienam no tiem, sadarbībā ar Mārtiņu Jansonu ir tapis arī videoklips. Šis ir Latvijā viens no retiem videoklipiem, kas tapis priekš instrumentālās-improvizācijas mūzikas, taču puiši nolēma paeksperementēt.. Klipā piedālās arī seksīgās „Very Cool Chicks” dejotājas ar speciālajām „Cool moves” kustībām.
 Pēc, apmēram, 40 koncertiem dažādos klubos un festivālos Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Spānija, pēdējā pusotra gada laikā, puiši ir nolēmuši laist klajā arī pirmo radio singlu „Sexual beats”. Sadarbībā ar „Platforma music” no 5. marta digitālā veidā www.platformamusic.lv būs pieejama grupas mūzika, tai skaitā arī „Sexual Beats”. Kā arī visiem būs pieejama bezmaksas lejupielāde grupas prezentācijas dziesmai „VERY COOL PEOPLE”, kuru puiši atskaņo pirms katra koncerta, kamēr tie kāpj uz skatuves.
Pasākumu atbalsta: inbox.lv, LMK, LZK, Platforma music, Ritma Instuitūts,  jazzmusic.lv, RTU studentu klubs, RTU

Elvijs Grafcovs - guitar;
Artis Ločmelis - sax;
Māris Vitkus - piano;
Toms Poišs - bass;
Jānis Juanalksnis - drums;
Special guests:
Alise Kante - vocal;
DJ Rob4Real

Vieta: "Pulkvedim neviens neraksta"
Ieeja: 21:00
Ieejas maksa: 3LS

^ top