СОБЫТИЯ

Rūdolfs Bušmanis vieslekcija2014-10-27

Busmanis_lekcija_RI_majaslapa.jpg29. oktobrī (trešdien), plkst. 19:00, Ritma Institūtā notiks viesleksija par darba un personāla lomu struktūru lielos šovos un to aizkulisēs.    

Rūdolfs Bušmanis, kurš speciālo izglītību un sākotnējo pieredzi ir ieguvis mācoties universitātē Kembridžā, Anglijā, ir koncertu un publisko pasākumu veidotājs Eiropas un Latvijas šovbiznesa aizkulisēs. Galvenā pieredze ir iegūta, esot iesaistītam praktiski visās struktūras apakšvienībās, tāpēc Rūdolfam ir pilnīgi skaidrs redzējums kādai ir jābūt katra šova uzbūvei un tajos iesaistītā personāla darbībai veiksmīgai pasākuma norisei. Līdz šim ievērojamākie mākslinieki, kuru šovu izveidē un izpildē Rūdolfs ir ņēmis dalību: Eminem, Rhianna, Motorheads, Elton John, Jose Carreras u.c.. 

Rūdolfs vadīs nodarbību par darba organizāciju šovu izveidē, to vadīšanā un plānošanā visās ar to saistītajās struktūrās. Tiks apskatīti unikāli vienreizēji pasākumi (koncerti) un tas, kā darbu organizācija mainās, kad šovs brauc tūrē. Par sarunas pamatu tiks ņemts klasiskais tūrējošais rokenrolla šovs un tuvāk apskatītas tā galvenās trīs daļas: 

• Promotion, Sales and Marketing 
• Production Management 
• Hospitality Management 

Tiks analizēti arī komplicētāki struktūras veidi, kādi tiek piemēroti, piemēram, teātra izrādēs, West-End un Broodway tipa mūziklos un vairāku dienu festivālos.

Piesakies, sūtot savu Vārdu, Uzvārdu un tel. nr. uz info@ritmainstituts.lv

^ top