СТУДЕНТЫ

DJ Cimo

DJ Cimo

DJ CIMO - īstajā vārdā Ilze Cimoška.

 

MŪZIKA - DIZAINS iet blakus un parādās intensīvi manā dzīvē, gan absolvējot mūzikas , gan mākslas skolas. Mūzikas stilu favorīti ir mainījušies augot , ietekmējoties no draugiem un laikam ejot. Stilu daudzveidība ļauj niansēt savu muzikālo gaumi, bet nemainīgi SOULFUL HOUSE ir mans dominējošais stils, ko izpildu.

 


2004. gadā sāku vairāk iedziļināties tieši DJ-ingā, gan apgūstot DJ tehniku, gan miksēšanas iemaņas, padziļināti iepazīstu stilus un to sajaukumus. Piedalos dažādos pasākumos un festivālos.

Sākot ar 2008. gadu tiek intensīvi atsākts spēlēt bāros / klubos un festivālos, kas aizved pie art direktora pienākumiem naktsklubā STEAM ( ex NAUTILUS), kur realizēju uzdevumu mainīt iepriekšējo "art direktoru" izveidoto kluba stilistiku, apmeklētaju publiku, dizainu, muzikālo skanējumu utt. Izveidoju jaunu DJ-u rezidentu sastāvu, sakārtoju kluba dizainisko stilistiku , veidoju tematiskos pasākumus, strādāju ar presi, izstrādāju audio un vizuālās reklāmas ,veidoju kluba tiešraides raidījumu radio Capital FM ēterā.Šo pieredzi joprojām uzskatu kā pavērsienu manā naktsdzīves / klubu dzīves uztverē, kas ļāva paskatīties uz visu noteikošo no otras puses gan kā vadītājam, gan kā veidotājam, gan DJ-am.

Mani saista dažādu tautu mūzika un kultūra, tādēļ saņēmusi uzaicinājumu spēlētCUBA cafe, vairāk iepazinu un spēlēju latino , salsas , turku....karstasinīgo mūziku. Veidoju savu mūzikas kolekciju dažādiem tematiskajiem latino pasākumiem.

 

Kopš 2010. gada 13. oktobra vadu savu radio šovu RITMO DE LATINO (www.ritmodelatino.lv) , kas skan radio Capital FM 94,9 , katru trešdienu no 20:00 - 22:00

 

 

 

Mūzika ir tas, kas iet visam paralēli un kopā: stimuls, enerģijas avots, relaksācija... I am DJ of my soul - DJ CIMO

Vietas, kur spēlēju:
MAD HOUSE , Dstyle , OPIUM , PRIME , CUBA CAFE , COCO LOCO , CAIPIRANHA , STEAM, CHILL INN , NABAKLAB, KATRINBADE , TONUS , BRAZILIJA , radio Capital FM...

^ top