Absolventi

DJ Dmitry Dubrow

DJ Dmitry Dubrow

 Dmitry Dubrow agrāk zināms kā DJ FLAME, īstajā vārdā Dmitrijs Dubrovs (16.07.91) ar mūziku aizrāvās jau kopš bērnības. Dīdžeja pamatus apguva DJ skolā pie Jura Briņķa. Kā jau vairums DJ sākumā pievērsās spēlēšanai skolās un kultūras namos. Sākumā Iemīļots bija elektro hause, bet ar laiku mīļi kļuva progressive un tech un deep hause ritmi. Tagad nopietni pievērsies klubu dzīvei un elektroniskās mūzikas pasākumu organizēšanu. Spēlējis neskaitāmās ballītēs visā Latvijā, kā arī organizējis tūres neskaitāmos Latvijas klubos.. Savus muzikālos setus Dmitry Dubrow akcentē uz tech hause ritmiem, pievienodams tiem minimal un deep hause skaņas.

 

 

Dmitry Dubrow apsolvējis privāto mūzikas skolu ''Ritma Institūts'' - pie DJ Rudd. 2009. gada septembrī

Dmitry Dubrow ar dīdžejiem AMBERCRAFT un Mike Discoid izveidoja un popularīzē projektu ''Idealogy Of Sound TOUR'', kas jau ir pabijis vairākos Latvijas klubos, kā arī kaimiņvalstī Lietuvā un ir ieguvusi ievērību no daudziem pazīstamiem dīdžejiem promoteriem.

 

2010. gada septembrī Dmitry Dubrow ar dīdžejiem GILEN DEGAAR a.k.a. AMBERCRAFT un Mike Discoid turpina un popularizē projektu ''Ideology Of Sound TOUR 2'' unztājoties atpūtas vietās visā Latvijā.

 

Dmitry Dubrow ir guvis pieredzi spēlējot tādās vietās un pasākumos kā - PUMP IT UP @ STEAM, ELECTRIC AVENUE @ SALDUS  "CLUB PMK" ,LIVE DJ'S PRESENTS Cherry Mix @ ''CHERRY CLUB''[Talsi],  "Šiauliai" (LT) - BDay Event , Nakts klubs ''BERMUDS'' [Ogre],  ''GREEN TASTE'' [Talsi], Multi Klubs (Valmiera), Smeceres Mūzikas Klubs, MOONLIGHT CLUB [Līvāni], POST CLUB (Jelgava), White House "Iecava" - Ideology Of Sound Vol2, Dstyle (Rīga), FILINGS (Rīga), Pulkvedim Neviens Neraksta (Rīga), Amber Night (Rīga) un vairākās citās vietās.

 

Dmitry Dubrow ir spēlējis uz vienas skatuves ar - OWEN & SWEET EUPHONY (LT), FRANZO KOLMS(LV), ELECTRICANO (LV), Dmitriy Bamboviy (LV), uppfade(LV), DJ Saint with Alex(Saxophone), DJ Andy Bassland, DJ Dep(LV), BumbleBeat(LV), DEPSKY(LV), JUN-JUNIOR(LV), Ambercraft (LV), Mike Discoid (LV), D-Stone(LV), Lux Intelligent(LV), Soundquist,(LV), Controlx (LV), Anastacia(LV), DJ Ratz Lukas (LV), BLOOD GROOVE un KIKIS (LV), CMZ (LV) un citiem.

http://djtop.lv/dj/dmitry-dubrow/

^ top