Video

Video uzņemšanas un montāžas kursi palīdzēs jums īsā laikā periodā veidot dinamiskus, skaistus video, sižetus, skaidri nodos jūsu ziņu publikai un veidos atgriezenisko saikni ar skatītāju.
Video uzņemšanas un montāžas kursi palīdzēs jums īsā laikā periodā veidot dinamiskus, skaistus video, sižetus, skaidri nodos jūsu ziņu publikai un veidos atgriezenisko saikni ar skatītāju.

Šis kurss paredzēts tiem, kas vēlas producēt savu saturu YouTube (vai citviet) kanālam. Arī tiem, kas jau rada bet vēl nezina kā ar to nopelnīt un parādīt plašākai auditorijai, kā arī tiem, kam jau ir sava stratēģija ''pārdošanā'', taču ir interese uzzināt ko jaunu un iegūt reālu pieredzi, idejas un ieraudzīt jaunas iespējas industrijā. Video uzņemšanas un montāžas kursi palīdzēs jums īsā laikā periodā veidot dinamiskus, skaistus video, sižetus, skaidri nodos jūsu ziņu publikai un veidos atgriezenisko saikni ar skatītāju. 

Noskaidrosim arī tādus jautājumus kā: 
Kā nopelnīt ar video? 
Kā nopelnīt YouTube? 
Kādas stratēģijas izmantot, lai iegūtu jaunus sekotājus un fanus? 
Kā strādāt ar reklāmu? 

Video apmācības kurss arī ietver krāsas korekcijas. Ieskatu kvalitatīvā skaņas ierakstā un apstrādē. Uzzināsiet, kā ātri un effektīvi kārtot griezt, līmēt, atlasīt un organizēt kadrus. Izskatīsim arī to, kā labāk nevajag darīt.

Iemācīsieties savu nofilmēto materiālu samontēt un papildināt ar mūziku, titriem un efektiem. Apgūsiet kā izgatavot mēdiju failus nosūtīšanai draugiem un izvietošanai mājaslapā vai sociālajos tīklos. Apgūsiet arī video publicēšanai vajadzīgo, kā izveidot vāka attēlu uz Adobe Photoshop programmas, kā rakstīt īsu aprakstu par video, kā piemeklēt atbilstošu kategoriju, kā izvēlēties atslēgas vārdus un kā darīt tā, lai netiktu pārkāptas kādu citu autoru tiesības un jūsu video klipu rezultātā atbilstu visu populāro sociālo tīklu vadlīnijām.

Mūsu kursā apgūsiet video uzņemšanas un montāžas pamatus, principus un uzzināsiet vēl daudz ko jaunu. 

Individuālās nodarbības ietver Adobe Premiere Pro, Adobe Photoshop un Ableton Live programmu apguvi.
Nodarbības arī ir pieejams attālināti (tiešsaistē).

Aprīkojums: visu aprīkojumu nodrošinam

Klase: 1 – 10 studenti

Vecums: 12+

Nodarbību garums: 8 mācību stundas mēnesī (2 x 45 min / nedēļā)

Kursu garums: 48 mācību stundas (6 mēneši)

Mācību maksa:
128,95 EUR mēnesī. Pilns kurss 773,70 EUR*

*studentiem (uzrādot derīgu ISIC karti) atlaide 10% apmērā.Nodarbību Grafiks

« Mai Jūnijs 2024 Jūl »
POTCPSSv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Absolventi

^ top