Absolventi

DJ Dzee

DJ Dzee

 Dj Dzee (īstajā vārdā Dzintars Catlaks) ir kļuvis par vienu no labākajiem jaunajiem Hip – Hop/R’n’B dīdžejiem Latvijā.    


Tas viss sākās tikai ar aizraušanos ar Hip – Hop mūziku draugu vidū, kas  pārvērtās par Dj Dzee dzīvesstilu. Bez nekādas muzikālās izglītības un nekādas pieredzes mūzikā, viņš sāka aktīvi interesēties par dziesmu miksēšanu. Interese pārauga jau darbībā un pēc neilga laika posma vēl, tā sakot, „neizceptais” dīdžejs, kurš neigūstot prasmes pie kāda profesionāla dīdžeja, cītīgā pašmācības ceļā apguva miksēšanas pamatelementus. Vēl nemaz nezinot par tālākiem sasniegumiem, Dj Dzee sāka savu karjeru klubā „Urban Music Lounge”. Gūstot pieredzi, Dj Dzee neapstājās pie tā, ko bija ieguvis, bet izvirzīja sev lielākus plānus, kuru rezultātā 2006. gadā Dj Dzee parakstīja līgumu ar tā laika vienu no lielākajām Latvijas klubu skatuvēm – „La Rocca”. Šeit pavadot lielisku laiku līdz šī paša gada nogalei, kad klubā izcēlās ugunsgrēks, kura rezultātā klubu slēdza. Pēc neilga laika Dj’am Dzee tika piedāvāta iespēja kļūt par kluba „Nautilus” dīdžeju. Šajā klubā tika pavadītas ballītes līdz rītausmai līdz pat 2008. gada nogalei. Pēc tam Dj Dzee atgriezās klubā „La Rocca”, kurš tika renovēts un atklāts ar plašāku vērienu, jaunām sistēmām, dizainu un jaunu koncepciju. Šajā klubā pat Dj’am Dzee piedāvāja rezidenta vietu. 2010. gada sākumā, kad kluba vadība sāka nomainīties, Dj Dzee pameta šo klubu, jo nevēlējās „sēdēt uz vietas”, bet parādīt sevi citai publikai un izmēģināt savus spēkus arvien jaunākos klubos, pasākumos un citās ballītēs. 
 

 Savā, patiešām, neilgajā dīdžeja karjerā Dj Dzee ir aizvadījis tādus pasākumus kā

„Open Baltic Streetdance Cup 2007”

„GE Money Streetbasket 2008”

„Postland Open Air 2010”

„Baltic Beach Party 2010”

 

kā arī priecējis un dāvājis lieliskus momentus cilvēkiem šādos Latvijas klubos :

The Club (rezidenta vieta)
La Rocca (rezidenta vieta)
Post Club (rezidenta vieta)
Tonuss (rezidenta vieta)
Urban Music Lounge
Jim Beam
Coyote Fly
Fashion
Faraons
Dolls
Voodoo Club
Studio 69
Scandal
Godvil
Ofiss Club
Pussy Lounge
Colonnade
Mad House
Katrīnbāde
Jelgavas Krekli
Just
Jetcafe
Cita Atputa
Kefirs
Rai
Smeceres Krogs
Ciecere
BoomBox
Fantasy Park
Bermuds

 

Arī tagad Dj Dzee negrasās apstāties pie tā, ko ir sasniedzis, jo papildus dziesmu miksēšanai klubos, viņš ir paspējis jau pabeigt producēšanas kursus Ritma Institūtā, kas padara darbošanos mūzikas jomā arvien plašāku.

Aizvien biežāk Dj Dzee piedāvā klausītājiem noklausīties, viņa spēlēto, mūziku ārpus kluba sienām, tas būtu – savos miksos.

Dj Dzee arī ir iesaistījies muzikālā projektā, ko sauc par Audio Sacepumu. Šeit pilda visas funkcijas, kas saistītas ar dziesmu miksēšanu, skaņas apstrādi utt. Atejot mazliet no Hip – Hop/ R’n’B , Dj Dzee ar savu kolēģi Klāvu piedāvā ieklausīties arī mūzikā, kas mūsdienās ir mazliet piemirsta kāTrip Hop, Funk, Jazz, Soul un vēl daudzos citos mūzikas stilos.

http://djtop.lv/dj/dzee/

^ top