Absolventi

Emil Deo

Emil DeoEmil Deo
Iespējams redzamākais  panākumus guvušais mūzikas skolas ”Ritma Institūts” absolvents un vienīgais urbānās mūzikas stila pārstāvis.Lavierējot starp Hip – Hop – RnB -Mash-up -Reggaeton un Baltimore Club žanriem Emil Deo 2009 – 2010. gadu sezonās kļuva par teju visvairāk spēlējošo jauno dīdžeju Latvijas apritē, kura uzstāšanās aptvēra lielāko daļu klubus un lielāka mēroga pasākumus un festivālus.
Ļoti cerīgs un strauji augošs Dj, tas, vai cerības piepildīsies rādīs tikai laiks. Emil Deo vēljoprojām ir relatīvi jauns vārds Latvijas apritē, ja jūs meklējat viņa sākumpunktu vai sasniegumus, taču no tās raudzes klubu māksliniekiem, kurš ļoti organiski izjūt publiku un nebaidās krāt pieredzi. Iegūtā uzvara nominācijā “Gada atklājums” pagājušā gada novembrī notikušajā DjTOP pasākumā, šo apgalvojumu tikai apstiprina. Pelnīti. Un bez atkarības.
Atklājot sevī aizraušanos ar mūziku, tiešāk - DJ'ingu, jau 14 gadu vecumā viņš sāka izmēģināt dažādas programmas, tajā skaitā arī ''E-Jay''
 
Pirmais miksteips tika ierakstīts tajā pašā gadā, kasetē, savienojot divus radio atskaņotājus, tas radīja vēl lielāku interesi par šo nodarbošanos. Protams, tajā laikā ''Beat Matching'' kā tāds, nebija zināms, līdz ar to miksēšanas tehnika nāca ar laiku. Draugi ieteica Dj'ngam pieiet nopietni un tā viņš sāka apmeklēt pirmo Dj skolu. Nespējot to apvienot ar mācībām vidusskolā, DJ kursus nācās pārtraukt.
    Pabeidzot skolu, Emil Deo saprata ka DJ - tā ir viņa patiesā aizraušanās, un sasniedzot 18 gadu vecumu, viņš pievienojās DJ kursiem mūzikas mākslas skolā ''Ritma Institūts'', kuru pēc sešiem mēnešiem pabeidza kā viens no labākajiem skolniekiem.
Cenšoties un ejot laikam uz priekšu, Emil Deo nu jau ir spēlējis daudzos Latvijas klubos, agrāk spēlējot elektronisko mūziku, bet pēdējā gada laikā piekopjot urbānā stila mūziku - Hip - Hop; RnB; Mash-up;  Reggaeton; Dancehall; Baltimore Club, kas arī deva panākumus šajā nozarē un deva iespēju pārstāvēt klubus ‘’Steam’’ un ‘’Bermuds’’ kā rezidentam, kas, protams, neliedza iespēju spēlēt arī citos ļatvijā lielākajos klubos kopā ar daudziem Latvijas populārākajiem DJiem un izpildītājiem.

 
 Emil Deo pierāda sevi ar savu atšķirību un spēju iekarot publikas sirdi.

CLUBOGRAPHY :
 
Klubi, un festivāli, kur DJ EMIL DEO ir paspējis uzstāties 

Club "Multiklubs", Valmiera, LV (Resident)
Club "Kefīrs" , Riga, LV (Resident)
Club "Tarantino", Vilnius, LT
Club "Olialia", Vilnius, LT
Club "BarBar'a", Kaunas, LT,
Club "Insomnia Club", Vilnius, LT,
Club "Marseille", Klaipeda, LT,
Club "Ciecere", Saldus, LV
Club "Mambo", Ventspils, LV
Club "Vanilla Sky Lounge", Ogre, LV,
Fantasy Park, Riga, LV,
club "Jameson Bar", Riga, LV,
Club "Bermuds", Ogre, LV,
Club "BoomBox", Riga, LV,
Club "Opera", Jelgava, LV,
Cafe "Prime", Riga, LV ,
Club "Essential", Riga, LV,
Club "Pussy Lounge", Riga, LV,
Club "Pulkvedim neviens neraksta", Riga, LV,
Club "Steam", Riga, LV,
Club "Amber Night", Riga, LV,
Club "Madhouse", Riga, LV,
Club "Opium", Riga, LV,
Club "G.M.C.", Riga, LV,
Club "Soul City", Riga, LV,
Club "Katrinbade", Saulkrasti, LV,
Club "Baltic Inn", Saulkrasti, LV,
Club "Dejavu", Riga, LV,
Club "Naughty", Riga, LV,
Club "Upesloki", Tukums, LV,
Club "Sektors 11", Ventspils, LV,
Club "Discotheque", Riga, LV,
Club "PMK", Saldus, LV,
Club "Postclub", Jelgava, LV,
Club "Tonuss", Jelgava, LV,
Club "Cita Atputa", Jekabpils, LV,
Club "Barbados", Jelgava, LV,
Club "Music Club", Riga, LV,
Club "Urban Lounge", Riga, LV,
Club "Salamandra", Riga, LV,
Club "Faraons", Riga, LV,
Club "Korpuss 16", Riga, LV,
"Sapnu Fabrika", Riga, LV.
 
FESTIVALS
Baltic Beach Party 2010
Laba Daba 2010
Hawaii Party 2010
The City 2010
Foam Party @ Bauskas bandstand
Open air party @ Saulkrastu bandstand
Groove Party @ Kemeri
Fiesta Expo 2010
Auto Exotica 2010
Eastern European Drift Championship 2010
European Drift Championship 2009
Graffiti Festival 2008
and more...

Raksts, no DJ TOP.LV apbalvošanas : 

Apbalvošanas ceremoniju norisinājās klubs Kefīrs jaunajā zālē, kur bija pulcējušies Latvijas labākie DJ un to atbalstītāji. Apbalvošanas ceremoniju vadīja apburošā Anna Rozīte, kas nosauca šā gada balsojuma un speciālo nomināciju uzvarētājus. Nominācijas  „Tuborg balva  „Gada atklājums”” šogad tika jaunajam un strauji augošajam DJ Emil Deo, kurš balvā ieguva profesionālās Pioneer DJ austiņas. Balsojumā starp pašiem DJ, jeb nomināciju „Profesionāļu izvēle” ieguva Latvijas DJTOP 2010 uzvarētājs [Ex] da Bass. Jau trešo gadu pēc kārtas par labāko DJ meiteni ir atzīta Ksenia Kamikaza, bet nominācijā „Best NEW DJ GIRL” balvu no kompānijas Oriflame saņēma Anett. Balvas uzvarētājiem sagādāja DJ tehnikas veikals „Discomania”, Tuborg GreenPass, PrimoHotel un Oriflame.

 
^ top