Jaunumi

Ritma Institūta jaunumi!

Žūrija izvēlējusies dalībniekus Amigo Baltijas Graffiti festivālam (+dalībnieku saraksts)2007-08-25

BGF_2007-LOGOBANERIS-2000x3000.jpg
Šī gada 2.septembrī Rīgā, Daugavas stadionā jau otro reizi pulcēsies Baltijas labākie graffiti mākslinieki un viņu atbalstītāji, lai radošā atmosfērā noteiktu šī gada festivāla uzvarētājus. Amigo Baltijas Graffiti Festivāls sadarbojas ar MTV Baltija, kurā varēs gūt plašu ieskatu pasākuma norisēs.

Pasākuma organizatori kopā saņēma aptuveni 100 dalībnieku pieteikumus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. No visiem pieteikumiem žūrija atlasīja 20 labākos dalībniekus PRO kategorijā un 10 labākos jaunos dalībniekus un 4 komandas. Dalībnieku saraksts:

Komandas
1.    LT atak crew
2.    EE cad crew
3.    LT nws crew
4.    LV raf crew

Jaunie
1.    LT chaos
2.    LT doom
3.    EE fuel
4.    EE graf
5.    LV hoodwood crew
6.    LV KOmA
7.    LT kubik
8.    LV puke
9.    EE sikiu
10.    LV slidotajs
11.    LT wee

PRO
1.    LV !2K!
2.    LV acme toy co
3.    LT Ders
4.    EE isend
5.    EE jamel
6.    LT katy
7.    LV kiwie
8.    LT loya
9.    LV mazur
10.    EE medley
11.    LV pal
12.    LV ramz mose
13.    LT rodia
14.    LV saki
15.    EE sizo
16.    LV sommer
17.    EE toxe proartist
18.    EE toze
19.    LT yup

Katram dalībniekam tiks piešķirta aptuveni 4 metrus gara un 2 metrus augsta plāksne, kas kopumā veido Daugavas stadiona vieglatlētikas rezerves
laukuma sienu. Tēma – Pilsēta. Žūrijas vadītājs leģendārais graffiti mākslinieks Krys.

Paralēli graffiti zīmēšanai notiks arī Amigo stensilu zīmēšana, kurā varēs piedalīties visi interesenti (pieteikšanās – ritmainstituts@gmail.com).

Šogad pasākums būs krietni plašāks tiem, kas atnākuši graffiti tapšanas procesu vērot, jo organizatori būs parūpējušies arī par plašu radošo, mākslas un izklaides programmu dažādās darbnīcās, konkursos un atrakcijās. Jebkurš skatītājs varēs piedalīties sipa sacensībās, trenēties un lēkāt uz Amigo batuta, veidot sava adidas originals T-krekla dizainu, piedalīties Juicy Fruit graffiti mākslas radošajā darbnīcā, dīdžejinga apmācībā. Notiks originals hot breaks – breikeru sacensības, bmx/mtb paraugdemonstrējumi,

Apjomīgāka būs arī festivāla muzikālā daļa, kurā tiksimies gan ar Dj, gan dejotājiem, gan „dzīvajiem” mūziķiem, kuri uz lielās skatuves veidos improvizētu ceļojumu no hiphopa līdz regejam un rokam. Koncerta noslēgumā būs iespēja vērot rīmētājus Kaņepe un Reinšteins, kā arī grupas Astro’n’out un Hospitāļu Iela.

Festivāla īpašais viesis: Cheddar no Somijas. Cheddar šogad izdevis albūmu sadarbībā ar Baby Cham (Flipmode Squad, ASV).  Viņš ir dzimis Rīgā, 1992.gadā pārcēlies uz dzīvi Somijā, Helsinkos. Jaunākais singls „Summer Joint” atrodas RMJ un citu Somijas radiostaciju topu augšgalē.


Projektu organizē jauniešu organizācija/mūzikas skola Ritma Institūts, apvienība Crystral Records, sadarbībā ar Amigo, Adidas, Nokia, Juicy Fruit, MTV, Diena, Kas Kur Kad, Monatana Cans, Draugiem.lv, EN Afiša, Ininfo, u.c.

Pasākums sāksies pl.12:00. Ieeja visiem bezmaksas.

Sagatavoja
Aivars Apriķis
Ritma Institūts
www.ritmainstituts.lv
^ top