Jaunumi

Ritma Institūta jaunumi!

1 Baltijas Graffiti Festivāls - 10.septembrī Daugavas stadionā2006-09-10

14.jpg

Šī gada 10.septembrī, plkst.14:00, Rīgā, Daugavas stadionā notiks 1.Baltijas Graffiti festivāls. Projektu organizē jauniešu organizācija/mūzikas skola Ritma Institūts sadarbībā ar Rīgas Domes Izglītības Jaunatnes un sporta departamentu

Projekta mērķis - dot iespēju radoši izpausties Rīgas jauniešiem un saturīgi pavadīt brīvdienas. Pasākums ir iecerēts, lai iesāktu jauno mācību gadu ar izglītojošu, aktīvu un jautru atpūtu, vienlaikus veicinot savstarpējo saskarsmi starp Rīgā dzīvojošajiem jauniešiem. Daugavas stadionā apvienosies spēcīgākie graffiti mākslinieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, lai pirmoreiz Baltijā, veselīgā sacensībā tiktu noteikts labākais.

Katram dalībniekam tiks piešķirta aptuveni 4 metrus gara un 2 metrus augsta betona plāksne, kas kopumā veido Daugavas stadiona vieglatlētikas rezerves
laukuma sienu. Notiks arī stensilu un tagu zīmēšana, kā arī MTV logo zīmēšanas konkurss. Paralēli uz skatuves notiks dažādas uzstāšanās, tai skaitā – Ozols, Gacho, Āķis, Pulse Effect (freestyle percussion group), B-boys breakdance un pasākuma galvenais viesis - K984 no Dilated Peoples crew (ASV).
Atsevišķi paredzētas dažādas atrakcijas apmeklētājiem: mākslas radošā darbnīca, sipas sacensības, brīvrunas un citas aktivitātes. Ieeja visiem ir bez maksas.

Pieteikšanās festivāla dalībniekiem, kā arī sīkāka informācija par pasākumu – www.ritmainstituts.lv/graffiti

^ top