Jaunumi

Ritma Institūta jaunumi!

Chris Geddes no Belle & Sebastian Pulkvedī 10.jūlijā!2009-07-06

Chris_Geddes_RI_Pulkvedim_A3_b_(Custom).jpg
Šī gada 10.jūlijā, mūzikas klubā „pulkvedim neviens neraksta…” uzstāsies Skotu indīpopa grupas „Belle & Sebastian” taustiņinstrumentālists Chris Geddes ar savu DJ setu.

„Belle & Sebastian” ir indīpopa grupa, kas dibināta 1996.gada janvārī, Glāsgovā, Skotijā. Grupas nosaukums „Belle & Sebastian” aizgūts no bērnu grāmatas „Belle et Sébastien”, kuru sarakstījis franču rakstnieks Cécile Aubry. Tā ir viena no visatpazīstamākajām Skotu grupām un 90-os gados visvairāk apbalvotajām grupām. 1998.gadā, par pārsteigumu sev un citiem, “Belle & Sebastian” ieguva “BRIT Award”, kategorijā “Best New Band”. „Belle & Sebastian” bieži tiek salīdzināta ar tādu ietekmīgu indīpopa grupu kā „The Smiths”. Grupu raksturo delikāta un nedaudz samākslota skaņa un izskats, personiskie, apcerīgie un bieži melanholiskie dziesmu teksti.

Chris Geddes ir viens no grupas „Belle & Sebastian” dibinātājiem un grupā spēlē taustiņinstrumentus. Grupas dalībnieki viņu iesaukuši par „Beans”, jo viņš ir veģetārietis. Par sevi kā DJ viņš saka: „ Ja cilvēki labi pavada laiku, tad viņi dejos. Un, ja tu spēj noturēt cilvēkus dejojam, tad vari būt diezgan pārliecināts, ka cilvēki dosies prom pavadījuši lielisku vakaru.”

Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties visās „Biļešu Serviss“ kasēs, kā arī internetā: www.bilesuserviss.lv

Vieta: „Pulkvedim neviens neraksta...” – Peldu iela 26/28, Vecrīga;
Laiks: 2009.gada 10.jūlijs, plkst. 22:00;
Ieejas maksa: biļetes iepriekšpārdošanā – 3 Ls, pasākuma dienā – 4 Ls;


Papildus informācija:
www.riagency.lv
^ top