Jaunumi

Ritma Institūta jaunumi!

Iznāk izlase "Ritma Institūta Jam" - Latvijā digitāi producētu skaņdarbu izlase2008-06-13

CD-cover.jpg
14.jūnijā klajā nāk Latvijā digitāli producētu skaņdarbu izlase, kurā liela daļa dziesmu ir Ritma Institūta studentu  un pasniedzēju veidotas.

Projektā ir atrodami skaņdarbi arī no tādiem Latvijas producentiem un dīdžejiem, kā Cherimoya Eihn, Junior High, Kaspar Kondrat un Till and Then, Bandmaster’s Fligh, Milkmagic, u.c.

Izlase veidota lai veicinātu un parādītu Latvijā veidotās elektroniskās un digitāli producētās mūzikas jomā notiekošo. Tādēļ izlasē ietverti dažādi žanri: minimal techno, electro, jackin house, ambient, jungle, hip hop, breakbeat un vienkārši inteliģenta deju mūzika.

Ritma Institūta pasniedzēji: „Dažkārt mēs esam tik nodarbināti, ka esam aizmirsuši kādēļ esam uzsākuši šo lietu. Mēs mīlam veidot un spēlēt mūziku. Mēs vienmēr cenšamies izbaudīt mūzikas radīšanas procesu, vai tas būtu veidojot jaunus bītus studijā vai spēlējot klubos, pasākumos un festivālos. Kādu dienu atradām vecos mūzikas albūmus un stundām klausījāmies Underworld. Nesakārtojām tajā dienā vecos dokumentus, taču tā bija fantastiska diena birojā. Piekāp un atceries kāpēc tu mīli mūziku.”

Albums būs pieejams ierobežotā apjomā un bez maksas.
No jūlija daļa izlases skaņdarbu būs pieejami lejupielādēšanai par brīvu:
www.ritmainstituts.lv

Pašlaik dažus skaņdarbus iespējams noklausīties šeit:
www.myspace.com/ritmainstituts


Paldies par ieguldījumu šīs izlases tapšanā Andrim Kirilovam un visiem Ritma Institūta studentiem. Šis ir tikai sākums...

Atbalsta: The Remix Show (Radio QBS 97.3 FM), Nokia N Series un Easyget.lv

^ top