Jaunumi

Ritma Institūta jaunumi!

Jaunākās ziņas no Red Bull Music Academy2006-07-27

RBMA_Questlove.jpg
Kā jau esam informējuši, jau devīto gadu pēc kārtas notiek „Red Bull Music Academy” (RBMA) studijas mūziķiem, producentiem, dīdžejiem un mūzikas profesionāļiem. Pēc dalībnieku atmiņās palikušajiem pasākumiem Berlīnē, Dublinā, Ņujorkā, Londonā, San Paulo, Keiptaunā, Romā un Sietlā, šogad Akadēmija savas sēklas plāno sēt Austrālijas Melburnā.

Mūzikas Akadēmijas organizatori ir paziņojuši, ka ir atlasīti 60 dalībnieki, kas dosies uz Melburnu š.g. rudenī. Šoreiz atlases process bijis tiešām grūts, jo par 30% ir palielinājies pieteikumu skaits un ir saņemti 2400 pieteikumi no 70 pasaules valstīm. Kā atdzīst viens no atlases komisijas pārstāvjiem, arī pieteikumu kvalitātes līmenis ir būtiski audzis. Vairākas dienas un naktis tika pavadītas šķirojot kastes ar iesūtītām anketām un diskiem, kamēr tika beidzot izvēlēti 60 laimīgie no 33 valstīm, kas piedalīsies RBMA Melburnā.

Šogad RBMA pieteikumu skaits no Latvijas ir trīskāršojies! Diemžēl Melburnas dalībnieku sarakstā nav neviena Latvijas, Lietuvas un Igaunijas uzvārda.
Neskatoties uz to, RBMA komanda sirsnīgi rekomendē mēģināt savus spēkus nākamajā gadā! RBMA nekad nav bijis konkurss vai sacensības, kurās uzvar labākais. Tā ir ekskluzīva interešu grupa, „mūzikas mīļotāju pulciņš” ar ierobežotu dalībniekus skaitu.
2007. gada RBMA vieta vēl tiek turēta noslēpumā. Akadēmijas jaunumus, izcilu lektoru sesijas, diskusijas un ieteikumus, jaunu mākslinieku miksus un interneta radio meklējiet, lasiet un klausieties Akadēmijas mājas lapā.

www.redbullmusicacademy.com
www.rbmaradio.com

Tomēr, Latvijas iedzīvotājiem tuvākā pusgada laikā tiks dota iespēja piedalīties līdzīga rakstura radošajās darbnīcās Ritma Institūtā! Gaidāmi gan producēšanas, gan vinildīdžejinga, cd dīdžejinga, datordīdžejinga (Final Scratch, Serato, uc) vieslektori no dažādām Eiropas valstīm un ASV.

Tuvākās darbnīcas ar:
Frank Siccardi (Itālija, IRMA rec)
Rob Swift (ASV, X-Ecutioners)

Foto: Red Bull Music Academy (Questlove, The Roots)

^ top