Jaunumi

Ritma Institūta jaunumi!

Klausies Eiropas Hitu Radio un laimē iPod Touch!2010-05-12

ehr_sarkans.gif
Vēlies klausīties mūziku, spēlēt spēles un sērfot internetā? Tev ir vajadzīga viskārdinošākā šīs vasaras spēļmantiņa – iPod Touch! Un zini? To var iegūt par velti! Piedalies konkursā „Noslēpumainā parole” – katru dienu klausies Eiropas Hitu Radio, lai sadzirdētu noslēpumaino paroli, reģistrē atbildi mājas lapā www.europeanhitradio.com!

2 veiksmīgākajiem jaunais iPod Touch pilnīgi bez maksas! 

Katru darba dienu no 10. maija līdz 21. maijam konkrētos laikos (plkst. 08:00; 10:00; 13:00; 15:00; 17:30; 20:00) Eiropas Hitu Radio ēterā klausies noslēpumaino paroli. Parole katru dienu mainīsies, un tā būs saistīta ar iPod Touch īpašajām aplikācijām!
Lai reģistrētu paroli, ienāc mājas lapas www.europeanhitradio.com sadaļā „Konkursi” un reģistrē savu atbildes versiju. Reģistrēt atbildi vari katru darba dienu no plkst. 08:00 līdz plkst. 24.00. Par pareizo atbildi saņemsi 1 punktu. Papildus punktus varēsi iegūt, ja informāciju par konkursu nosūtīsi saviem draugiem, un arī viņi piedalīsies šajā aizraujošā spēlē.

Laika posmā no 17. līdz 21. maijam mājas lapā tiks publicēti aktuālā perioda Top 5 līderi, lai Tu zinātu, vai esi starp šī brīža uzvarētājiem!

Konkursa uzvarētāji un rezultāti tiks paziņoti 24. maijā. Galveno balvu  – jaunākās paaudzes iPod Touch  - iegūs tie 2 konkursa dalībnieki, kuriem būs visvairāk pareizo atbilžu un sakrāto punktu skaits.

^ top