Jaunumi

Ritma Institūta jaunumi!

Konkurss dīdžejiem un producentiem: Latvijas 90. dzimšanas dienas Klubu nakts „Atver svētkus!" ir noslēdzies - paziņojam rezultātus!2008-11-11

klubu_nakts1.jpg
Latvijas 90. gadadienas svētku koordinatoru sadarbībā ar dīdžeju un producentu modernās mūzikas skolu un pasākumu aģentūru „Ritma Institūts” remiksu konkurss ir nonācis līdz pēdējam posmam. Kopumā tika iesūtīti ap 50 skaņdarbiem, no kuriem žūrijas locekļi ir izvēlējušies 15 labākos darbus. Žūrijas sastāvā bija skaņu ierakstu studijas Platforma Music, Ritma Institūta, Radio SWH, Discomania, Nightlife.lv un Djtop.lv pārstāvji. Šīs dziesmas, kā arī vairākas citas, tika apkopotas divās izlasēs, kuras ir pievienotas, dāvanu kastēm, kas ir izsūtītas uz visiem Latvijas novadiem, lai naktī, no 15. uz 16. novembri, šie remiksi skanētu valsts vienotā pasākumā - Klubu Nakts.

Taču pirms Klubu Nakts, Rīgas Dzelzceļa muzeja omulīgajās telpās, notiks oficiālā konkursa uzvarētāju apbalvošana, kuru vadīs MTV vīdžejs Žanete Skarule kopā ar Ritma Institūta un LV 90 koordinatoru grupas pārstāvjiem.

Pēc žūrijas vērtējuma piecpadsmit labākie remiksu autori ir:

Maya (Maija Vidovska),
Land,
Electricano,
Jānis Čubars,
Raya,
JP,
DJ Uga,
NDJ and Mangoon,
Delete,
DJ Wiesys,
DJ Erix,
Junior High,
McLenin,
Vchille,
DJ Dee Doo

Žūrijas visaugtsāk novērtētās dziesmas:

Ainars Mielavs – Div’ Dūjiņas(Cherimoya Eihn remix)
Otra Puse - Rīga (Land Remix)
Otra Puse - Rīga (NWorksRadioRemix)
Tautasdziesma (Ainars Mielavs un citi) - Jūrā Gāju (Green & pSyka RMX)
Otra Puse – Savādā (Electricano Remix)
Normunds Rutulis – Sirdspuksts (NworksRemix)
Ivo Grīsniņš-Grīslis- Ugunīm Zvaigžņotā (Jānis Čubars remix)
VOSTOC - Rutīna (Land Remix)
Jumprava - Peldētājs (Raya friday dub mix)
Biruta Ozoliņa - Zīdi, Zīdi Rudzu Vuorpa (Maya folk remix)
Biruta Ozoliņa - Zīdi, Zīdi Rudzu Vuorpa (JP remix)
JUMPRAVA- Ziemeļmeita (DJ UGA BED MIX)
Otra Puse - Rīga (NDJ and Mangoon Remix)
ak69 - Tik Vien (Delete Remix)
Astro’n’out - Daļa Rīgas (DJ Wiesys ReWork 2008)
VILKI - Toli dzeivoj muna meilo (DJ EriX MiX)
Otra Puse - Ieskaties (Junior High’s Shufty Remix)
Pionieris - Viens, Viens (Delete Remix)
Dzelzs Vilks - Balerīna (McLenin’s Bedroom Remix)
Ozols un Nātre - Internacionālā Mīla (Dee Doo highlife lounge remix)
Jumprava - Vēlreiz (vchille mix)
AK69 - Tik vien (NoName remix)

LV 90 projekta komanda īpaši vēlas pateikties žūrijas visatzītākā remiksa autoram Andrim Kirilovam ar pseidonīmu „Cherimoya Eihn” (Ritma Institūts), Normundam Rutulim par piedalīšanos ar remiksiem ar pseidonīmu „Nworks”, viena no augtāk novērtēto skaņdarbu „Jūrā Gāju” autoriem DJ Green un pSyka, kā arī visiem remiksu autoriem par ieguldīto darbu un lieliskajām idejām!


Klubu nakts „Atver svētkus!” notiks naktī no 15. uz 16. novembri visā Latvijā, kuras ietvaros skanēs tikai latviešu mūzika dažādās improvizācijās un vēl nedzirdētos remiksos. Tās norisei šobrīd tiek gatavotas 360 Klubu nakts dāvanu kastes, kurās būs atrodams viss nepieciešamais svētkiem - mūzikas materiāls ar remiksiem un dziesmām latviešu valodā, projekcijas, svētku instrukcija un citi pārsteigumi.

Klubu nakts dāvanu kastes saiņošanā piedalās skaņu ierakstu studija Platforma Music, Ritma Institūts, tehniskās jaunrades nams ANNAS 2 un Radio SWH.

Konkursu organizē Latvijas 90. gadadienas svētku koordinatori sadarbībā ar dīdžeju un producentu modernās mūzikas skolu un pasākumu aģentūru „Ritma Institūts”.

^ top