Jaunumi

Ritma Institūta jaunumi!

Lekcijas ar Marku Devlinu 29. un 30.aprīlī!2008-04-27

mark_devlin_or_FM107.9.jpg
Notiks radošā darbnīca (workshop) ar Marku Devlinu (Lielbritānija)

    Šī gada 29. un 30. aprīlī Ritma Institūta telpās notiks kārtējā radošā darbnīca, kuru vadīs DJ no Lielbritānijas Marks Devlins.

Marks kā DJ strādā jau kopš 1990. gada un tūrēs ir pabijis visos pasaules kontinentos, taču tas nav vienīgais mūzikas industrijā, ar ko viņš nodarbojas. Jau vairākus gadus Oxford Radio viņš vada vienu no populārākajiem urban mūzikas raidījumiem un tajā ir intervējis un sadarbojies ar  tādiem izpildītājiem kā Busta Rhymes, Ciara, Destiny`s Child, Beenie Man un daudziem citiem.

    Marks ir arī žurnālists, kas publicējis daudzus rakstus tādos populārākajos urbānās mūzikas žanra žurnālos kā „Touch” un „Blues&Soul”. Ilglaicīgi bijis žurnāla „Blues&Soul” klubu apskatu sadaļas „Clubhoppin`” redaktors, bet pagājušajā gadā klajā nāca viņa grāmata „Tales from the flipside”, kurā Devlins dalās ar savu pieredzi par tūrēm, žurnālistiku un citām ar mūziku saistītām lietām.

    Radošās darbnīcas laikā būs iespējams piedalīties un uzzināt par sekojošām tēmām:
•    DJ tūres pa pasaules valstīm,
•    pašmārketings un PR – kā sevi pasniegt kā DJ,
•    ieskats radio dīdžejingā – ieteikumi, piemēri raidījumu veidotājiem utt.,
•    ieskats DJ žurnālistikā – kā realizēt sevi šajā jomā.
Notiks divas radošās darbnīcas:
29.04 – 13.00,
30.04 – 15.00

Lai pieteiktos uz kādu no šiem datumiem, rakstiet uz  info@ritmainstituts.lv vai zvaniet: 22111616. Ir palikušas tikai dažas brīvas vietas!!!

Marks Devlins ar dj setu uzstāsies Dance Summit - Spring Conference, kas notiks 30.aprīlī Rīgas Kinostudijā.

^ top