Jaunumi

Ritma Institūta jaunumi!

NASTY NASTY - 25.septembrī!2008-09-23

nastynasty-final-1-yyvmpeqpq.jpg
Ar lietuviešu Dj Pablik uzstāšanos 2008.gada 25.septembrī tiks atklāta jauna pasākumu sērija „NASTY NASTY”,  kas pulcēs auditoriju, kurai Latvijā nemaz nav tik viegli atrast atbilstošas izklaides iespējas – jauni, moderni, atvērti, provokatīvi un inteliģenti.

„NASTY NASTY” pasākumu sērijas ietvaros regulāri Rīgas klubos uzstāsies interesantākie un populārākie Latvijas un ārzemju dīdžeji. Uz Latviju tiks aicināti mākslinieki, kas ir augstu novērtēti savā  žanrā, bet ne vienmēr pazīstami plašām ļaužu masām. Pirmais pasākums notiks 25.septembrī  „Radio Bar”, kurā uzstāsies Dj Pablik(Lietuva), Dj Beast (Indija), Dj Ai-va (Latvija) un Dj Green (Latvija).Dj Pablik īstajā vārdā Paulius Kilbauskas ir mūzikas producents, komponists un dīdžejs.  Strādājis pie tādiem mūzikas projektiem kā „Bango Collective”,  „Dublicate” un „Overtone”.  Viņš tiek dēvēts par vienu no „karstākajiem producentiem austrumu blokā”. Dj Pablik elektroniskās mūzikas stils apvieno vairākus elementus: dub, drum'n'bass, hip hop, breaks u.c.„NASTY NASTY” pasākumu sēriju organizē pasākumu un mārketinga aģentūra „Ritma Institūts” sadarbībā ar B EAST Magazine.

B EAST Magazine ir Austrumeiropas modes un dzīvesstila žurnāls angļu valodā, kas guvis popularitāti visā Eiropā ar savu nedaudz ironisko un pārdrošo attieksmi un post – industriālo, bet tajā pašā laikā moderno stilu.

Vieta: „Radio Bar” – Šķūņu iela 17 (ieeja no Zirgu ielas), Vecrīga;
Laiks: 2008.gada 25.septembris, plkst. 22:00;
Ieejas maksa: 4 Ls, 3 Ls ar flaijeri.
^ top