Jaunumi

Ritma Institūta jaunumi!

Sākam gatavoties Latvijas jubilejas klubu naktij! DJiem un producentiem!2008-09-28

lv90_logo_sauklis_lv.jpg
Īsi pirms Latvijas 90. dzimšanas dienas visā Latvijā tiks rīkota Klubu nakts „Atver svētkus!”, kurā skanēs tikai latviešu mūzika dažādās improvizācijās un vēl nedzirdētos remiksos. Lai ballīte varētu sākties, šobrīd aicinām ikvienu līdzdarboties Klubu nakts organizēšanā – noteikt, kuras latviešu dziesmas šajā naktī tiks atskaņotas.

Klubu nakts dāvanu kastes TOP90 tiek veidota kopā ar portālu draugiem.lv un Radio SWH, un ikviens var tai ieteikt savu iemīļoto dziesmu vai balsot par citu ieteikto latviešu mūziku. Lai to izdarītu, galvenais ir doties uz draugiem.lv sadaļu „Iededzies par Latviju”, izvēlēties dziesmu kategoriju, pievienot un balsot par Klubu nakts dāvanu kastes mūziku.  

Vienlaicīgi, katru pirmdienu, trešdienu un piektdienu pēc plkst. 14.00 Radio SWH ietvaros, kopā ar Arti Volfu, būs iespējams noklausīties Klubu nakts TOP90 apskatu. Tajā līdz pat 19. oktobrim varēs uzzināt, kā veicas katrai no dziesmām, un kuras 90 dziesmas beigās iekļūs Klubu nakts mūzikas kolekcijā.

Latvijas dzimšana dienas Klubu nakts TOP90 tiks veidots līdz 19. oktobrim.

Pēc topa noslēguma, starta signāls tiks dots dīdžejiem un producentiem, kuri Ritma Institūta mājas lapā varēs izvēlēties no katras kategorijas pa 1 dziesmai, veidot šīm dziesmām remiksus un uzdāvināt tos kā īpašu dāvanu Latvijai 90.dzimšanas dienā.

Klubu nakts „Atver svētkus!” plānota naktī no 15. uz 16. novembri visā Latvijā. Tā būs kā Latvijas mūziķu un dīdžeju dāvana savai valstij 90. dzimšanas dienā ar muzikālām skaņām latviešu mēlē.

^ top