Jaunumi

Ritma Institūta jaunumi!

Splash'ā atkal līst...2006-08-13

CIMG0554_(Medium)-wzyxkyeat.jpg
Jau otro gadu pēc kārtas Eiropas lielākā hip hop un regeja festivālā Splash, kurš notiek Vācijā (un ir arī mini-Splash Krievijā) lija ne pa jokam. Nepārtaukts lietus, pērkons, krusa, zema gaisa temperatūra arī šogad izbojāja labo feelingu festivāla apmeklētājiem. Šogad Splash'ā uzstājās tādi izpildītāji kā Fat Joe, DJ Premier, Keith Murray, Juelz Santana, Scratch, Latvijā pabijušie Slum Village, kā arī Gentleman no Vācijas, Saian Supa Crew no Francijas un vēl un vēl, kopskaitā 92 (!!!) populārākie vācu izpildītāji!

Pagājušo gadu Splash apmeklēja arī grupiņa no Latvijas - tajā skaitā DJ Ai-Va, Gacho un Aakkis. Visi pamatīgi izlija un nosala, taču nevienam par to nebija ne mazākās nožēlas, pat, neskatoties uz to, ka pagājušā gada galvenais headliners NAS "uzmeta" Splash'am un neatbrauca. Paņēma un uzmeta ne tikai Splash'am, bet arī visiem festivāla apmeklētājiem, tajā skaitā arī mums. Kā vēlāk dzirdējām, izbraukuši no festivāla vietas Chemnitz, tad visas trīs dienas mākonis virs Chemnitzas esot bijis kā uzburts, bet apkārt spīdējusi saule.

Pašreiz Splash festivāls cīnās par izdzīvošanu, jo, cik saprotams, no ziņām internetā, tad tā rīkotāji nav gaidījuši papildus izdevumus, kurus tiem sagādājusi daba. Un Splash organizētāji aicina ziedot.

Bildes no iepriekšējā Splash iespējams apskatīties bilžu galerijā.
^ top