Jaunumi

Ritma Institūta jaunumi!

Tuvojas 1.Baltijas Graffiti festivāls - viesos K984 no Los Angeles, ASV2006-08-21

_3A_00028.jpg
„K984 Create To Devastate" (Los Angeles Independent Hip Hop)

Viens no cienījamākiem Losandželosas hiphop kopienas biedriem – K984 ir dalījis skatuvi kopā ar tādiem mūsdienu leģendārajiem hiphop māksliniekiem kā Digital Underground, Rakaa Iriscience (no Dilated Peoples), DJ Babu un Dj Rhetmatic (no pasaulslaveniem Beat Junkies), Dj Rafik (no pasaules čempioniem Lords of Fitness), Shape Shifters, 2Mex, Vast Aire (Cannibol Ox / Def Jux), 4th Pyramid, Black Silver (Analog Brothers), Awol One, Project Blowed, Acey Alone, Fat Hed, the Ex Vandalz, Buss Driver, Mikah Nine, Radio Inactive, Existereo, Dj Vadim...
Kopā ar tādiem visiecienītākajiem Losandželosas hiphopā autoriem kā Mek one (WCA sastāvs, viens no trim Shapeshifters izveidotājiem), Perk One (Shapeshifters, CBS sastāvs) K984 nav tikai the ExVandalz (LA) sastāva biedrs. K984 ir leģendārais grupas Create To Devastate biedrs kopā ar tādiem hiphoperiem kā Iriscience (Dilated Peoples, Rock Steady sastāvs), Black Silver (Analog Bros, Kool Keith), Dj Rob one (Zulu nation), Mear one.
Enerģija, nevainojamas prasmes, oriģinalitāte, spēcīga klātbūtne, mākslas daudzpusība... K984 ir Losandželosas neatkarīgā jaunās paaudzes hiphopa pārstāvis. No LA undergrounda viņš tika pamanīts vēl tad, kad, būdams labākās Losandželosas grafiti komandas biedrs, uz sienām zīmējis milzīgus grafiti mākslas darbus, un vēlāk K984 veicinājis un palīdzējis ietekmēt Losandželosas neatkarīgā hiphopa identitāti, kad tā sasniedza savu inovatīvo jaudu hiphop mākslā, mūzikā un darbībā.
K984 dzīvais šovs ir neaizmirstams! (un pagaidām nav bijuši kaut divi līdzīgi šovi) Neskatoties uz to, ka viņš ir apbraukājis Austrumu piekrasti, Ņujorku un Eiropu, viņš ir jaunās Indy Los Angeles Hip Hop kustības neatņemamā sastāvdaļa!
„K984 Create to Devastate - mākslinieks, ka jums IR jādzird...” (Rakaa Iriscience no Dilated Peoples)

^ top