Pasākumi

Kid Loco Andrejsalas „Pulkvedī”2007-10-02

riga_kidloco_A2_v8_[Converted].jpgKid Loco Andrejsalas „Pulkvedī”

Kad: 19.10.2007

Kur: «Pulkvedis», Andrejsala (Riga)

Cik: 5.99+ Ls


Ar franču Dj Kid Loco uzstāšanos 2007. gada 19. oktobrī tiks atklāta jauna pasākumu sērija „Beauty & the Beast”, kas pulcēs auditoriju, kurai Latvijā nemaz nav tik viegli atrast atbilstošas izklaides iespējas – jauni, moderni, atvērti, provokatīvi un inteliģenti.
Pirmā pasākuma centrā – pirmo reizi Latvijā – Jaunās Eiropas dzīvesstila un modes žurnāls B EAST un - sava jaunā albuma izdošanas ‘priekšvakarā’ - populārais franču mūziķis Kid Loco. Ar pasākumu “Beauty & The Beast” tiks atzīmēta provokatīvā žurnāla ienākšana Latvijā, veidojot tematiski – muzikālu priekšnesumu ar Kid Loco, vietējiem Dj un mūziķiem, atbilstošiem dzērieniem, modes skati, videoinstalācijām un performancēm.

Latvijā pazīstamais franču mūziķis Kid Loco klubu apmeklētājus pārsteidz jau no 90-to gadu sākuma ar savu specifiskā skanējuma trip-hop mūziku. Kopš sava jaunākā albuma izdošanas, viņš ir izveidojis Royal Relleville leiblu, izdevis dažādu izpildītāju, kā Pulp, Saint Etienne, Portishead, Talvin Singh, Mogway, u.c. remiksus, kā arī sadarbojas ar dažādiem izpildītājiem, veidojot ‘dzīvo’ šovu. Veidojis mūziku vairākām filmām, par ko saņēmis arī ievērojamas godalgas. Jau gandrīz gatavs ir viņa jaunais albums “The Party Animals & Disco Biscuits”, kura fragmenti noteikti būs dzirdami Kid Loco trīs stundu garajā izpildījumā Andrejsalas „Pulkvedī”.

B EAST Magazine ir Austrumeiropas modes / dzīvesstila žurnāls angļu valodā, kas guvis popularitāti visā Eiropā ar savu nedaudz ironisko un pārdrošo attieksmi un post – industriālo, bet tajā pašā laikā moderno stilu. Žurnāla E Tunes/Music numura iznākšana tiks atzīmēta tieši Rīgā.

Andrejsalas atmosfēra ir kā radīta pasākuma ‘dresscode’ – Sexy Beast – padomā par ūsām, dīvainām cepurēm, rozā acu zīmuli, īsiem šortiem, tīkliņzeķēm un augstpapēžu zābakiem, atgriezies 20 gadus senā pagātnē un realizē sevī spilgtās un pret padomju pelēcību protestējošās jaunatnes tēlu.
„Beauty & the Beast” tiks izvērsts par regulāru Rīgas nakts dzīves notikumu, aicinot novatoriskus inteliģentās deju un elektroniskās mūzikas māksliniekus un veidojot dažādus šovus.

Biļetes uz 19. oktobra pasākumu būs iespējams iegādāties „Biļešu Servisa” kasēs jau no 14. septembra. Biļetes cena – 5,99 lati, vēlāk tās paliks dārgākas.


Saites:  
http://www.kidloco.com
http://www.beastnation.com
^ top