Pasākumi

Moonlight Party Saulkrastos!2008-06-09

Moonlight_FLY.jpg „MOONLIGHT PARTY” piedāvā: FAITHLESS DJ sets un vēl 50 deju mūzikas mākslinieku!

Šī gada 12. jūlijā notiekošajā deju mūzikas pasākumā „Moonlight Party”, kas norisināsies Saulkrastu pludmalē, piedalīsies vairāk kā 50 dīdžeju un elektroniskās mūzikas mākslinieku no visas pasaules. Jau ziņots, ka pasākuma visgaidītākie viesi ir grupas „Faithless” dalībnieki – Maxi Jazz un Sister Bliss, dīdžeju apvienība Copyright, house vokāliste Keitija Brauna (Kathy Brown), kā arī drum'n'bass leģenda Fabio.

Grupa „Faithless” visiem zināma ar superhītiem „God Is A DJ”, „Insomnia”, „We Come One”. Taču tās pirmsākumi ir cieši saistīti ar spēlēšanu klubos. Sister Bliss joprojām ir viena no slavenākajām DJ – sievietēm Lielbritānijā. Deviņdesmito gadu sākumā Sister Bliss producēja arī savas dziesmas un, atrodot vairākus domubiedrus, izveidojās grupa „Faithless”. Maxi Jazz un Sister Bliss ir šīs grupas redzamākie dalībnieki. Šogad, kad top jauns studijas albums, abi mākslinieki devušies turnejā kā dīdžeji, un visbiežāk šovasar šādā ampluā viņi būs dzirdami Ibizas naktsklubā „Pacha”.

Kompānija „Undercover” ir gatava paziņot arī pārējos ārzemju un pašmāju māksliniekus, kuri Saulkrastos uzstāsies uz sešām skatuvēm. Līdzās jau nosauktajām zvaigznēm, uz galvenās skatuves redzēsiet talantīgo franču dīdžeju Arno Kostu (Arno Cost) , kā arī vienu no Lietuvas labākajiem dīdžejiem – Mindaugelis.

Dīdžeja Arno Kosta (Arno Cost) vārdu, iespējams, kāds no deju mūzikas cienītājiem vēl nebūs iegaumējis, taču dziesmas noteikti būs dzirdējis radio staciju un klubu repertuārā – Arno Kosts (Arno Cost) ir autors tādiem elektroniskās mūzikas hītiem, kā „ Magenta” un „Apocalypse”. Pagājušā gada Eiropas deju mūzikas industrijas vadošajā konferencē „Amsterdam Dance Event”, dziesma „Magenta” kļuva par visbiežāk atskaņoto kompozīciju un saņēma „The Track of 2007” titulu.

Vēl viens viesis uz galvenās skatuves būs pasaulē populārā house mūzikas dīva Keitija Brauna (Kathy Brown) no ASV. Viņa ir bijusī gospeļu kora dziedātāja ar nevainojamu vokālu un vienreizēju šovu uzstāšanās laikā. Brauna iedziedājusi tādus absolūtos deju mūzikas hītus, kā „Never Again” un „Strings Of Life”, kā arī virkni citu populāru dziesmu.

„House stage” viesmākslinieki būs Copyright , kas ir divu dīdžeju un producentu – Sema Holta ( Sam Holt ) un Gevina Mailza ( Gavin Mills ) apvienība no Lielbritānijas. Komponējot jaunas dziesmas un strādājot kā producenti, viņi izdevuši 20 singlus un iekļuvuši vairāk nekā 100 dažādās mūzikas izlasēs. Viņu panākumus apliecina arī šī gada martā atskaņotais „Essential Mix” slavenajā „BBC Radio One” .

„StudioLine Urban Stage” deju teltī uzstāsies Norvēģijas labākais hiphop dīdžejs SoulShock ! Viņš ir uzstājies kopā ar tādām leģendām kā Busta Ryhmes, Snoop Dogg, Redman, Scratch u.c. Šoreiz SoulShock uzstāsies kopā ar čīlieti MC El Alex, kurš atzīts par Norvēģijas labāko MC, trīs reizes kļuvis par „MC Battle” čempionu, kā arī 2007. gadā vinnējis MTV balvu kā „Norwegian Best Act”!

„Red Bull Drum'n'Bass Stage” īpašais viesis būs leģendārais dīdžejs Fabio no „BBC Radio One”. Fabio kopā ar citu drum'n'bass dīdžeju „LTJ Bukem” attīstījis un popularizējis saulaināko un pozitīvāko šī mūzikas stila virzienu soulful d'n'b. Latvijā viņš viesosies pirmo reizi, taču šoreiz bez sava cīņu biedra Grooverider.

Pēc spīdošas debijas pagājušajā gadā, šajā deju zālē atgriezīsies arī Polijas drum'n'bass mākslinieki Ross & MC Wiosna . Pozitīvais mūzikas skanējums un spēcīgais vokāla pavadījums šo duetu padara ideāli piemērotu pludmalei.

„Moonlight Party” uzstāsies arī: Bogdans Tarans (LV), Rise (LV), Electricano (LV), Aldee (LV), ZaZzy (LV), Saint (LV), Romantixx (LV), Mixmasters – AG&Raitis (LV), Craft B (LV), GNZ (Varka Crew) (LV), Brain & FEE.Nix-Z (LV) , Ross&MC Wiosna (PL), DJ VXN & Mark Slavin (EE) , Intakz (LT), FRESH.MESS (LV), Ksenia Kamikaza (LV), Uppfade (LV), Kris Hovel (LV), DV5 (LV), Vento (LV), Gustavito (LV), Ai-va (LV), Green (LV), Dj Mantini (LT), Suur (LV), Selfish (LV), Music Of The Highest Realms (LV) un citi. Savukārt par video noformējumu rūpēsies vīdžeji: Hypnosis Group, Kulles, Gus Ostrovsky, Max Voitech, M&N Visuals.

Pasākuma ietvaros varēs apmeklēt arī chill out telti, kurā skanēs austrumu mūzikas ritmi un rīta pusē notiks īpaša meditācija.

Taču jaunums šoreiz būs „Underground Stage”, kurā uzstāsies mākslinieki, kas līdz šim visbiežāk bija sastopami Andrejsalas klubos un kafejnīcās..

Biļetes uz „Moonlight Party” jau pieejamas visās Biļešu serviss, ReklaMarket tirdzniecības vietās un degvielas uzpildes stacijās Statoil . Biļešu sākuma cena ir 8 Ls, tuvojoties pasākumam biļešu cena pieaugs! VIP biļešu cenas no 25 Ls. Saulkrastos biļetes nopērkamas „Grilbārā”, blakus estrādei.

Ieeja pasākumā no 18 gadu vecuma!
^ top