Pasākumi

„DUBSISTERS” izsludina logotipa konkursu!2012-02-22

dubsisters.jpg Piedāvājam piedalīties mūsu studenšu DUBSISTERS logotipa konkursā!

Tevī mājo mākslinieka dvēsele? Tu klausies 
dubstep, dnb vai electro, fano par „DUBSISTERS” un vēlies ar viņām satikties un uzlikt kādu dziesmu kopā? Tad īstais brīdis ir pienācis – izveido savu versiju par DJ apvienības „DUBSISTERS” logotipu, atsūti uz e-pastu: dubsisters@magicfib.lv un varbūt tieši Tu kļūsi par laimīgo, kas vienu vakaru pavadīs kā VIP unuzgriezīs ballīti kādā no klubiem vai festivāliem kopā ar meitenēm!

Darbu iesūtīšanas termiņš: 2012.gada 9.marts

Uzvarētāja noskaidrošana: konkursa uzvarētāju noteiks portālu draugiem.lv un facebook.com lietotāji, spiežot ‘man patīk‘ pie labākās idejas. Balsojumi portālos tiks summēti. Trīs darbus, par kuriem tiks saņemts lielākais balsojumu skaits, izskatīs „DUBSISTERS” un aģentūras „magicFIB” izveidota žūrija. Žūrija patur tiesības neakceptēt nevienu iesniegto darbu kā oficiālu grupas „DUBSISTERS” logotipu, bet žūrijai, jebkurā gadījumā, ir jālemj par konkursa uzvarētāja noteikšanu.

Iesniedzot konkursa darbus, to autori nodod tiesības konkursa organizatoriem darbus izmantot publiskiem nolūkiem un apņemas nepieprasīt samaksu par darbu izmantošanu.


">Konkursu organizē: Aģentūra „magicFIB”

^ top