Pasākumi

Dance Summit - 31.decembrī Arēnā Rīga2008-12-16

DS-NY_(Large).jpgJaungada sagaidīšanai Arēna Rīga tiek gatavota īpaša programma

31. decembrī, Arēnā Rīga, notiks Baltijas lielākās Jaunā gada svinības „New Year’s Dance Summit”. Jau ziņots, ka tajās piedalīsies virkne pasaulē slavenu deju mūzikas mākslinieku: bijušais grupas Underwold dalībnieks Darens Emersons (Darren Emerson), viens no šobrīd pasaulē pieprasītākajiem house mūzikas vokālistiem Kriss Villis (Chris Willis), hiphop leģenda DJ Scratch un daudzi citi. Pasākuma rīkotāji gatavo īpašu 2009. gada sagaidīšanas programmu, ar vizuāli bagātu priekšnesumu turpināšanos visas nakts garumā.

Gadumiju iecerēts sagaidīt ar speciāli veidotu sinhronu audiovizuālu šovu, ko papildinās pirotehnika. Šī iestudējuma dēļ ikviens apmeklētājs tiek aicināts Jauno gadu sagaidīt tieši Arēnas Rīga lielajā zālē.

Nakts turpinājumā sāksies četras stundas gara performance – gadalaiki. Vienotu noskaņu veidos transformējami scenogrāfijas elementi, saskaņoti ar darbību milzīgajos videoekrānos, kā arī dažādu skatuves un cirka mākslinieku līdzdalību. Līdz ar dažādo tēmu maiņu, ik pēc stundas arēnas lielajā zālē mainīsies arī atmosfēra un noskaņa.

Jau ziņots, ka pasākumā „New Year’s Dance Summit” pirmo reizi tiks izmantots 3D stereo attēls, kas tiks projicēts uz lielāko līdz šim publiskā pasākumā redzēto ekrānu – tā kopējais laukums ir vairāk nekā 1500 kvadrātmetru.

Savukārt, lai nodrošinātu augstvērtīgu skaņas kvalitāti un bagātinātu gaismu efektus, pasākuma galveno skatuvi speciālisti nolēmuši novietot lielās zāles vidū.
Uz pasākuma trīs skatuvēm uzstāsies arī Mason (NL), Bogdan Taran (LV), Ignas (LT), Deep Inc. (LT) DJ Rise & Flyingmice ar Dāvi Kolbergu (LV), Dave Storm & James Werts (EE), AG&Raitis (LV), Green.Jah.Man (LV), Quest&Paul Oja (EE).

Biļetes uz pasākumu nopērkamas visās Biļešuserviss tirdzniecības vietās. Cena – 14 Ls (tuvojoties pasākumam cena pieaugs), VIP biļešu cena 30 Ls. Iespējams rezervēt arī galdiņus – VIP zālē vieta pie galdiņa 55 Ls (cenā iekļauta arī ieeja pasākumā), Arēnas Rīga lielajā zālē galdiņus iespējams rezervēt bārā Hedonia – vieta pie galdiņa 30 Ls (cenā iekļauta arī ieeja pasākumā).

Vairāk www.dancesummit.lv


^ top