Pasākumi

Latvijā notiks Red Bull Thre3style DJ čempionāts.2014-05-09

RedBull-DJ-3style-VALM_IERA.jpg Red Bull Thre3style is starptautiskas DJ sacensības, kas šobrīd vienlaicīgi notiek visā pasaulē. Katrā dalībvalstī - arī Latvijā - notiek atlases posmi, kuros tiek izvēlēti prasmīgākie un atraktīvākie dīdžeji. 


Dīdžeju uzdevums ir 15 minūšu laikā samiksēt vismaz 3 dažādus stilus. Mūzikas pavēlnieki stila ziņā ir neierobežoti - der viss, sākot no house, beidzot ar triphopu. Dalībniekus vērtēs gan žūrija, gan tiks ņemtas vērā arī publikas ovācijas. 

Latvijā notiks trīs atlases posmi: Valmierā, Liepājā un Rīgā. Katrā no tiem piedalīsies 6 DJ, bet uz Latvijas finālu no katra posma tiks izvirzīti divi spēcīgākie. Latvijas finālā tiksies 6 labākie, bet uzvarēs tikai viens. Valsts fināla uzvarētājs septembrī dosies uz Azerbaidžānu, Baku, lai pārstāvētu mūsu valsti Red Bull Thre3style pasaules finālā. 

Pirmais atlases posms notiks Valmierā, Multiklubā, 17.maijā. Pirmajā posmā Valmierā piedalīsies DJ AI-VA, DJ ASPIRĪNS, DJ AIQ, DJ EMIL DEO, DJ GET DIZZY, DJ VENTO. Žūrijā sastāvā būs šie dīdžeji: Bogdan Taran, Ksenia Kamikaza un AG.

Otrais - Liepājas posms - 24.maijā notiks Ego Club, bet Rīgas atlase 31.maijā norisināsies klubā Coyote Fly. Latvijas uzvarētāju noskaidrosim 6.jūnijā, klubā La Rocca.

Kad jau zināsim Latvijas uzvarētāju, divu nakšu garumā, festivāla Summer Sound laikā būs iespēja baudīt īpašu Red Bull Thre3style Showcase.11. un 12. jūlijā uz Red Bull Thre3style skatuves kāps ne tikai labākie Latvijas dalībnieki un uzvarētājs, bet arī īpašie viesi, žūrija un Red Bull Thre3style citu valstu uzvarētāji!  

Vairāk informācijas par Red Bull Thre3style ballītēm: redbull.lv 

 

 

^ top