Pasākumi

Rīgā uzstāsies rokgrupu „The Libertines” un „Dirty Pretty Things” bundzinieks Gary Powell. 2009-04-06

gary_powell22.jpgPēc ilgāka pārtraukuma šis būs jau trešais „Nasty Nasty” pasākums, kas notiks šī gada 24.aprīlī, mūzikas klubā „Pulkvedim neviens neraksta...” un kā īpašais viesis uzstāsies bundzinieks un DJ Gary Powell.
Ņujorkā dzimušais Gerijs Pauells kļuvis par īstenu britu rokmūzikas zvaigzni spēlēdams pēdējo divdesmit gadu divās no vispopulārākajām grupām – “The Libertines” un “Dirty Pretty Things”. Gary Powell studējis klasisko mūziku un uzsāka mūziķa karjeru kā bundzinieks klasiskās mūzikas grupās. Vēlāk viņš pārgāja uz mazliet "skaļākām" mūzikas formām un izpelnījās apbrīnojami plaša profila bundzinieka reputāciju, un saņēma uzaicinājumu spēlēt ar leģendāro Ediju Grantu. The Libertines grupas menedžeris uzaicināja Geriju spēlēt grupā viņa labās humora izjūtas un lielisko spēju dēļ. “Uz skatuves Gerijs ir grupas lokomotīve,” saka Karls Barats.
Taču Gerijs Pauells ir arī pazīstams dīdžejs. "Viņš ir augsta klase. Apbrīnojams DJ-s ar absolūtas zvaigznes kvalitāti. Es viņu aicināšu atkal un atkal." Darren, klubs Byblos, UK. Gerijs kā dīdžejs kļūst arvien populārāks un ir piedalījies dažādos Lielbritānijas un starptautiskos dīdžeju pasākumos, uzstājies 17 pasaules valstīs. Viņam ir ārkārtīgi gara un bagāta DJ karjera. Tā aizsākās dažos populāros Londonas klubos, turpinājās pazīstamākajās un lielākajās zālēs un sasniedza kulmināciju NME klubā, kur Gerijs Pauells tagad spēlē pastāvīgi.
 „Nasty Nasty” pasākumu sēriju organizē biedrība „Ritma Institūts”. Pasākumu sērijas ietvaros regulāri Rīgas klubos uzstāsies interesantākie un populārākie Latvijas un ārzemju dīdžeji. Uz Latviju tiks aicināti mākslinieki, kas ir augstu novērtēti savā žanrā, bet ne vienmēr pazīstami plašām ļaužu masām.
Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties visās „Biļešu Serviss“ kasēs, kā arī internetā: www.bilesuserviss.lv

Vieta: „Pulkvedim neviens neraksta...” – Peldu iela 26/28, Vecrīga;
Laiks: 2009.gada 24.aprīlīs, plkst. 22:00;
Ieejas maksa: biļetes iepriekšpārdošanā – 4 ls, pasākuma dienā – 5 Ls;

^ top