Pasākumi

RI studenti uzstāsies festivālā "Terra Winda"2008-07-08

2008062202325111886.jpgRitma Institūta studenti piedalās Ventspils festivālā "Terra Winda":

DJ DAVE EAGLE
DJ RIX WOOF

2008. gada 12. jūlijā par godu Ventspils Jūras svētkiem, koncertaģentūra Baltic Entertainment Agency (BEA) rīko grandiozu brīvdabas festivālu uz vairākām skatuvēm - "Terra Winda". Piedzīvojumu parkā visas nakts garumā uzstāsies tādi Latvijā pazīstami muziķi kā Double Faced Eals, Melo-M, R.A.P, Ella, Dj Roberts Lejasmeijers, Dj [Ex] da Bass, Dj Electricano, Mixmasters Ag & Raitis- vairāk kā 15 pop, rock, house un R&B mūzikas pārstāvji.

2008. gada 12. jūlijā Ventspils Piedzīvojumu parkā koncertaģentūra "Baltic Entertainment Agency" (BEA) rīko Ventspils pilsētas ikgadējo Jūras svētku noslēguma brīvdabas festivālu "Terra Winda". Pasākums būs īpašs ar to, ka svētku programmā uz vairākām skatuvēm visas nakts garumā uzstāsies tādi Latvijā pazīstami muziķi, kā Double Faced Eals, R.A.P., Melo-M, televīzijas zvaigzne un publikas mīlule Ella, Dj Roberts Lejasmeijers, Dj [Ex] da Bass, Dj Electricano, Mixmasters Ag & Raitis- vairāk kā piecpadsmit pop, rock, house un R&B mūzikas pārstāvji no Latvijas.

"Esam noslēguši līgumus ar vairāk kā piecpadsmit mūziķiem un māksliniekiem", ziņo BEA direktors Andris Gorbačovs. BEA projektu direktors un idejas autors Andis Dobrovoļskis uzsver, ka pasākumā tik izmantots līdz šim Latvijā vēl nebijis LED prožektoru un gaismas aprīkojuma daudzums, vairāki lielformāta ekrāni, kuri translēs pasākumu tiešajā ēterā.

"Šis būs grandiozs koncerts, jo festivāls norisināsies uz vairākām skatuvēm parkā, kura platība pārsniedz trīs hektārus, ar prieku ziņo "Terra Winda" ģenerālsponsora "Starter" izpaltīšanas tīkla pārstāve Tatjana Dovgane. "Pārsteigumiem ir tāda dīvaina iedaba - kad tos atklāj, tie vairs nav pārsteigumi, bet solījumi. Mēs noteikti sagādāsim kādu pārsteigumu, bet neko nesolām", atklāj Melo-M.

Pasākuma teritorijā tiks izvietotas piepūšamās pilis, atrakcijas, konkursu stendi, būs iespējams izbaudīt gravitācijas likumu šļūcot ar kamerām un šūpojoties speciālās kīkinga šūpolēs, kā arī izjust brīvo kritienu uz batuta un ripināties "Zorbinga bumbā". Terra Winda festivāla ietvaros darbosies vairākas bufetes un tiks speciāli norīkots transports: Rīga - Ventspils - Piedzīvojumu parks; Piedzīvojumu parks - Ventspils - Rīga.
^ top