Pasākumi

RI vokāla klases absolvente Elizabete Balčus prezentē savu pirmo minialbumu (EP)!2011-11-23

elizabete_balcus-duyhqhadi.jpg Jau šodien, 23. novembrī, plkst. 18.00 mūzikas veikalā Randoms, Kaļķu ielā 4, tiks prezentēts Elizabetes Balčus debijas EP albums Woodenhorse. RI komanda un Elizabetes vokāla pasniedzēja Maija Vidovska apsveic bijušo studenti ar lielo notikumu!

Jaunā un talantīgā dziesminiece Elizabete Balčus, kura ir pazīstama gan kā solo dziedātāja, gan kā grupas Sus Dungodalībniece, izdod savu debijas EP albumu Wooden horse, kurā iekļautas sešas mūziķes komponētas dziesmas. Jau iepriekš Elizabete sabiedrības vērtējumam piedāvāja kā meditatīvo albuma tituldziesmu Wooden horse, tā arī sapņaino Tiny flowers, kuras tika atzinīgi novērtētas.

Albums Wooden horse ir īss ceļojums starp iedomāto un īsto pasauli – kā mēs citiem piešķiram iedomātā tēla veidolu un dzīvojam saskaņā ar savu ilūziju, klusībā meklējot ceļu uz patiesību, kas darītu brīvu. Iet uz priekšu, nebeigt sapņot var arī tad, ja tev nav īsts zirgs.

Dziesmas tapušas 2010. gadā, tās ir nosapņoto melodiju vai vīziju attēlojums. Tas, kā dziesma pārvēršas pēc tam, ir atkarīgs no tā, cik spilgti Elizabete spēj uzburt atmiņā sapņa noskaņu un skaņas. Bieži vien tas ir tikai kā pamudinājums, ideja dziesmai, kas pēc tam attīstās pavisam savādāk. Tas, kas ar mums notiek sapņos, ir mūsu dvēseles un apkārtējo notikumu vistiešākais atspulgs – tajos mums tiek nolikta priekšā visa dvēseles krāsu palete, parādot mums mūsu pašu iespējas. Sapnī mēs bieži vien spējam izdarīt vairāk nekā apzinātajā pasaulē. Tikai tad, kad pamostamies, mēs saprotam, ka apzināti sagūstām īstenību savā iztēlē, saskatot to, ko vēlamies, un, neredzot to, kam raugāmies tieši virsū.

EP albuma ierakstā piedalījās Elizabete Balčus (vokāls, klavieres, flauta, metalafons), Kristiāna Balčus (čells), Elizabeta Angelika Lāce (arfa), Liene Dravniece (akordeons), Undīne Balode (čells), Anneli Arro (perkusijas), Edgars Vaivods (timpāni). Albums ierakstīts Studio 55 sadarbībā ar Silvestru Zemgalu, dizainu veidojis Ģirts Libeks.

Paldies par atbalstu EP albuma Wooden horse prezentācijas tapšanā Mūzikas veikalam Randoms, īpaši Jānim Jansonam, SIA Riga Spirits & Wine Outlet, īpaši Elitai Štellbrinkai un Andrim Lūkinam, konditorejai Mārtiņa Beķereja, kā arī par tehnisko nodrošinājumu Francim Upacieram.

^ top