Pasākumi

Ritma Institūta dīdžeji vadīs bezmaksas meistarklases.2014-01-17

ritma_festivals_domina.jpg Nedēļas nogalē mācību centra Ritma Institūts pasniedzēji, kā arī mūzikas skolas Andžeja Grauda bungu skolas pedagogi sniegs iespēju ikvienam apgūt darbu pie dīdžeja pults, bungu spēlēšanas, kā arī saņemt vērtīgus ieteikumus un atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Bezmaksas dīdžeju un bungu meistarklases notiks 18. un 19. janvārī, no plkst. 12.00 līdz 17.00, tirdzniecības centrā Domina Shopping bērnu talantu attīstības programmas Kidding Ritma festivāls ietvaros.  

Kidding Ritma festivāla laikā ikviens varēs iejusties dīdžeja lomā un izmēģināt spēkus pie dīdžeju pults. Tāpat būs iespēja apgūt bungu sišanas pamatus, kā arī sajust mūzikas ritmu spēlējot uz īsta bungu komplekta. Turklāt ikvienam pasākuma apmeklētājam būs iespēja vērot dīdžeju un bundzinieku paraugdemonstrējumus. Savukārt paši mazākie Kidding apmeklētāji varēs izdejoties uz elektroniskās deju grīdas, piedalīties ritma un dziesmu konkursos, kā arī apmeklēt īpašu meistardarbnīcu, kurā ekspertu vadībā izgatavot savu mūzikas instrumentu.

„Ikdienā tirdzniecības centru Domina Shopping apmeklē salīdzinoši liels jauniešu skaits, kuri šeit pavada savu brīvo laiku. Zinām, ka tieši mūzika ir veids, kā jaunieši uztver, dzīvo un izjūt šo pasauli. Tāpēc esam aicinājuši Latvijā vadošos dīdžejus un bundziniekus sniegt bezmaksas meistarklases, lai mudinātu jauniešus apgūt jaunas iemaņas. Iespējams tieši šī tikšanās kādam ļaus apjaust savas prasmes un rūpīgi strādāt pie sava talanta attīstības, stāsta Eda Magone, tirdzniecības centra Domina Shopping mārketinga vadītāja.

Ritma Institūta pasniedzēji, kuri arī ir pieredzējuši dīdžeji, savas skolas audzēkņiem palīdz apgūt gan mūzikas teoriju, gan praksi. Savukārt  mūzikas skolas Andžeja Grauda bungu skola pasniedzēji ir Latvijā zināmi, profesionāli, bundzinieki, kuri palīdz apgūt mūzikas teoriju un  bungu komplekta spēli, kas attīsta ritma izjūtu, koordināciju un kopējo sapratni par mūziku, kā arī katram no jauniešiem piemeklē atbilstošāko mācību metodi. 

Talantu attīstības programmu Kidding tirdzniecības centrs Domina Shopping īsteno jau ceturto gadu pēc kārtas. Tā mērķis ir nodrošināt bērniem un jauniešiem iespēju saturīgi pavadīt brīvo laiku, apgūt jaunas prasmes un motivēt tos nākotnes sasniegumiem. Kidding programmas ietvaros katra mēneša trešajā nedēļas nogalē t/c Domina Shopping tiek organizēti dažādai tematikai veltīti bezmaksas pasākumi, nodrošinot iespēju ne tikai iedvesmoties no profesionāļu priekšnesumiem, bet arī saņemt vērtīgus padomus no nozares ekspertiem.


ozzyjs 2014-02-07 11:02:07

Kaut kad bus vel sadas meisterklases?

Agnis 2014-03-11 16:23:36

Kad vēl notiks meisterkklases, jeb atvērto durvju diena?

^ top