Pasākumi

Unreal Festival 20232023-06-14

unreal.jpgMeklē mūsu absolventus: Rexton, Levan un Magnuss Eriņš šīs vasaras skaļākajā notikumā festivālu scēnā – UNREAL Festival Mežaparks! Festivāls UNREAL apvieno jaunāko mūsdienu tehnoloģijās ar skaļākajiem vārdiem elektroniskās deju mūzikas pasaulē, radot neaizmirstamas pieredzes. Piedaloties pasaules līmeņa dīdžejiem, Mežaparka Lielajā estrādē šovasar 17.jūnijā pirmo reizi norisināsies elektroniskās deju mūzikas festivāls UNREAL FESTIVAL.

Izbaudi intensīvu 12 stundu deju mūzikas pieredzi ārpus šīs realitātes lielākajā brīvdabas skatuvē Latvijā ar iespaidīgām papildinātās realitātes vizualizācijām, 3D modeļiem un mākslīgā intelekta radītu futūristisku dimensiju.

Festivāla apmeklētājus priecēs pasaules līmeņa DJ, kuri elektroniskās deju mūzikas žanrā uzskatāmi par virzītājiem un pionieriem. Galvenie mākslinieki – Dimitri Vegas & Like Mike (Beļģija un Grieķija), Mike Williams (Nīderlande), Tungevaag (Norvēģija), Plastik Funk (Vācija), Sammy Porter (Apvienotā Karaliste), Gaullin (Lietuva) un daudzi citi TOP EDM mākslinieki, kas uzstājas tādos festivālos kā “Tomorrowland”, “Ultra Music Festival”, “Mysteryland” u.c.

Īpaša festivāla atšķirības zīme būs papildinātās realitātes tehnoloģijas izmantošana, kas kļūst arvien populārāka izklaides industrijā. Lai izbaudītu papildināto realitāti, Jums nepieciešams tikai telefons un aplikācija, kas ļaus saskatīt vēl vienu futūristiskas vides dimensiju festivāla norises vietā – ikoniskajā un gleznainajā Mežaparkā. Tādējādi festivāls piedāvās apmeklētājiem nepieredzētu mūzikas un vizuālās pieredzes simbiozi un iespēju izbaudīt patiesi nereālu pasauli, kas nākotnē visdrīzāk kļūs par daļu no mūsu ikdienas.

https://unreal-festival.com/lv/
^ top