Producēšana

Šis kurss paredzēts tiem, kas vēlas ieskatīties mūzikas industrijas aizkadros, tiem, kas rada mūziku bet vēl nezina kā ar to nopelnīt un parādīt plašākai auditorijai, kā arī tiem, kam jau ir sava stratēģija mūzikas ''pārdošanā'', taču ir interese uzzināt ko jaunu un iegūt reālu pieredzi, idejas un ieraudzīt jaunas iespējas mūzikas industrijā.
Noskaidrosim tādus jautājumus kā (daži saukļi):

Kā nopelnīt ar mūziku?
Kā nopelnīt ar spotify?
Kā nosūtīt dziesmu ierakstu kompānijai?
Kādas stratēģijas izmantot, lai iegūtu jaunus sekotājus un fanus?
Kā izdot dzesmu paša spēkiem bez ierakstu kompānijas?
Kā strādāt ar reklāmu?

Šajā kursā parādīsim (ieskaitot reālus piemērus no pieredzes):
Dziesmas sagatavošana izdošanai (audio, grafiskais dizains, video, preses relīze)
Izdošana pašam vai ar ierakstu kompānijām, plusi un mīnusi
Dažādas stratēģijas mūzikas reklamēšanā, lejupielāžu tuneļi, reklāmas kampaņas, sociālie tīkli
Darbs ar straumēšanas platformām (youtube, spotify u.c.)


Aprīkojums: visu aprīkojumu nodrošinam
Klase: līdz 10 studenti
Vecums: 14+
Nodarbību garums: 8 mācību stundas (2 mēneši)
Mācību maksa: 119 EUR / mēnesī (pilns kurss 238,00 EUR) 


Par pasniedzēju:

Rūdolfs Elvis Zariņš ir mūzikas producents, dīdžejs, mūzikas ierakstu kompānijas īpašnieks un daudzu gadu pieredzi mūzikas industrijā. Beidzis Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolu, apguvis klavierspēli pēdējos desmit gadus pievērsies elektroniskajai mūzikai. Uzstājies kā DJ lielākajos klubos un pasākumos Latvijā.

Izdevis vairākus desmitus dziesmu un remiksu, sadarbojoties ar dziedātājiem un citiem producentiem visā pasaulē uz ierakstu kompānijām kā piemēram Soave Records, Enhanced Music, Future House Music, Be Your Self, Strange Fruits u.c. iegūstot neatņemamu pieredzi mūzikas industrijā un darbā ar ierakstu kompānijām, mūzikas izdošanu un reklāmu.

Šobrīd Rūdolfs darbojas ierakstu kompānijā Soave Records (Nīderlande) kā arī ir izveidojis savu ierakstu kompāniju te pat Latvijā - Day Dose Of House. Day Dose Of House šobrīd jau pārstāv vairāk kā 50 producentus no visas pasaules. Tās relīzes ir atskaņojuši tādi Dji kā Tiesto,Don Diablo, Robin Schulz, Mike Williams, Yves V, Fedde Le Grand un daudzi citi.
Šī gada laikā gandrīz puse no izdotajām relīzēm ir sasniegušas vismaz 100 tūkstošus klausījumu digitālajās straumēšanas platformās (youtube,spotify, itunes, deezer u.c.)

Šī pieredze strādājot pašam ar savu ierakstu kompāniju kā arī pašam, būdamam producentam dod lielisku iespēju izprast un analizēt labākās stratēģijas un plānus kā pārdot un noreklamēt mūziku pēc tās izveides.


Nodarbību Grafiks

« Jūn Jūlijs 2024 Aug »
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
^ top