Jaunumi

Ritma Institūta jaunumi!

Konkurss dīdžejiem un producentiem: Latvijas 90. dzimšanas dienas Klubu nakts „Atver svētkus!”ietvaros2008-10-30

top_klubunakts.gif
Visi Latvijas dīdžeji un producenti tiek aicināti piedalīties Latvijas 90. dzimšanas dienas Klubu nakts „Atver svētkus!” mūzikas remiksēšanā. Remiksēšanai būs pieejamas latviešu dziesmas no Klubu nakts dziesmu TOP90, kas veselu mēnesi tika veidots kopā ar portāla draugiem.lv lietotājiem un Radio SWH klausītājiem.

Lai piedalītos konkursā, ir jāaizpilda reģistrācijas forma dīdžeju un producentu modernās mūzikas skolas „Ritma Institūts” mājaslapā ŠEIT!

Pēc reģistrācijas katram dj/producentam būs iespēja lejuplādēt pēc izvēles 1 līdz 3 skaņdarbu izejmateriālus (wav) formātā, kā arī dziesmas mp3 formātā. Konkurss sākas 2008. gada 29. oktobrī un beidzas 2008. gada 5. novembrī plkst. 23:59 pēc Latvijas laika. Lai jūs varētu piedalīties, izvēlētais skaņdarbs jāiesūta Konkursa norises laikā. Informācija par uzvarētājiem tiks ievietota Ritma Institūta mājaslapā (www.ritmainstituts.lv) un Latvijas DJu portālā (www.djtop.lv) .

Gatavie remiksi jāiesūta vēlākais līdz 5.novembra plkst.23:59. Skaņdarbus jāiesūta uz e-pasta adresi: info@ritmainstituts.lv .

Lai piedalītos Konkursā, jums jānorāda savs īstais vārds, uzvārds, kontakttālrunis, derīga e-pasta adrese un cita noteikumos prasītā informācija. Iesniegt pieteikumus Konkursam var tikai internetā, reģistrējoties www.ritmainstituts.lv.

Visus konkursam iesūtītos darbus vērtēs speciāla žūrija, kuras sastāvā būs Toms Grēviņš (Radio SWH), Andris Kirilovs (Ritma Institūts/Vilks Studija), Rimants Liepiņš (Platforma Records), Artis Volfs (Radio SWH), Aivars Apriķis (Ritma Institūts), u.c.

Labākie remiksi tiks iesaiņoti Klubu nakts dāvanu kastēs, kuras vēlāk ceļos uz vairāk nekā 300 vietām visā Latvijā un tiks atskaņoti Klubu nakts ballītēs. Tāpat DJ/producentiem, kuri piedalīsies konkursā, tiks dota iespēja pašiem uzstāties Klubu nakts „Atver Svētkus!” ietvaros dažādos Latvijas klubos.


Labāko dj/producentu apbalvošana notiks Latvijas DJ TOP 2008 Noslēguma pasākuma ietvaros, kurš norisināsies 14.novembrī, Latvijas Dzelzceļa muzejā. Šis pasākums tiks piedāvāts kā krāšņa izrāde visas nakts garumā. Latvijas DJ TOP 2008 Noslēguma pasākumā apbalvos 15 labākos konkursa Klubu nakts „Atver svētkus!” remiksu autorus, kā arī notiks Latvijas DJ TOP 2008 apbalvošanas ceremonija, kuru vadīs MTV vīdžejs Žanete Skarule. DJ TOP 2008 apbalvošanas ceremonija būs noslēgums vairāk kā mēnesi ilgušajam balsojumam par Latvijas labākajiem diskžokejiem (DJiem), kura laikā tika saņemti daudzi tūkstoši balsojumu no visas Latvijas. Latvijas DJ TOP 2008 Noslēguma pasākumā uzstāsies atzītākie Baltijas valstu DJi, un pasākums būs viens no nozīmīgākajiem gada notikumiem Latvijas deju mūzikas industrijā. Informācija par Latvijas DJ TOP 2008 Noslēguma pasākumu – www.djtop.lv .


Klubu nakts „Atver svētkus!” notiks naktī no 15. uz 16. novembri visā Latvijā, kuras ietvaros skanēs tikai latviešu mūzika dažādās improvizācijās un vēl nedzirdētos remiksos. Tās norisei šobrīd tiek gatavotas 360 Klubu nakts dāvanu kastes, kurās būs atrodams viss nepieciešamais svētkiem - mūzikas materiāls ar remiksiem un dziesmām latviešu valodā, projekcijas, svētku instrukcija un citi pārsteigumi.

Klubu nakts dāvanu kastes saiņošanā piedalās skaņu ierakstu studija Platforma Music, Ritma Institūts, tehniskās jaunrades nams ANNAS 2 un Radio SWH.

Konkursu organizē Latvijas 90. gadadienas svētku koordinatori sadarbībā ar dīdžeju un producentu modernās mūzikas skolu un pasākumu aģentūru „Ritma Institūts”.

^ top