Pasākumi

Ableton + Maschine samplera vieslekcija ar Ričardu Čerenkovu.2017-03-31

Ritma_instituts_vieslekcija.png5.aprīlī
pl.18:30
Vieslekcija

 Ableton + Maschine


Gūsti ieskatu Ableton programmas saslēdzē ar Maschine sempleri, lai varētu vēl kvalitatīvāk izpildīt bītus dzīvajā. Bītu struktūras plānošana, dzīvā seta veidošana no pašiem pamatiem un izpildes praktiskie aspekti.


Par Ričardu Čerenkovu


Ričards kā mūzikas producents un komponists ir iekļuvis UK Top 40, UK Download Top 40, Billboard topā. Turklāt, Ričarda veidotās skaņas un cilpas izmantotas pasaules pārdotākajos albumos, tostarp, Shock Value (Timbaland), The E.N.D. (the Black Eyed Peas), Loud (Rihanna) un citos.


Ričardam ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas maģistra grāds etnomuzikoloģijā. Viņa pirmais mūzikas instruments savulaik bija čells, bet elektroniskās mūzikas un skaņu dizaina jomā Ričards darbojas jau kopš 2004.gada, ir veidojis kopīgus projektus ar tādām industrijas vadošajām kompānijām, kā Arturia.com, Modernbeats.com, Samplelogic.com, Studionlinked.com, Producerloops.com, Bigfishaudio.com un ThaLoops.com.


Ričardu kā mākslinieku oficiāli atbalsta PreSonus un Native Instruments.

Vairāk par Richard Cherenkov
https://soundbetter.com/profiles/2159-richard-cherenkov


Tikai Ritma Institūta studentiem un absolventiem. Piesakies lai apmeklētu vieslekciju sūtot e-pastu uz: info@ritmainstituts.lv
^ top