Alumni

DR1VE

DR1VE

 Viss sākās tālajā 1998.gadā skolas disenēs, tad vietējā Preiļu klubiņā „Malibu”, kur 18 gadu vecumā biju galvenais DJ. Tad turpinājās diskotēkas pa pagastu kultūras namiem kopā ar apvienību „...un pašam patīk...”. 2003.gadā iestājās klusums...

2015.gadā atkal sāka skanēt mūzika. Vispirms mājās, virtuvē pie datora sākās eksperimenti, pēc tam pārgāja viss uz reālu Rīgas klubu, kur sākās eksperimenti ar 80.gadu mūziku. Pēc laiciņa bija skaidrs, ka ir kaut kur jāpamācās. Te pa rokai pagadījās Ritma institūta sludinājums par atvērto durvju dienu. Šeit tad arī ballītes sākās pa īstam. Tequila Boom bārā pirmo reizi tika nospēlēts jau pēc 2 mēnešu mācībām Ritma institūtā. Vēl pēc mēneša sākās spēlēšana bārā „Paldies Latiņam”, kur guvu arī vadības atzinību un kur guvu lielisku prakses un pieredzes gūšanas vietu – gan komunikācijā ar publiku gan arī eksperimentējot ar dažādiem mūzikas stiliem un miksēšanas veidiem. 

Tagad tiek spēlēti dažādi mūzikas žanri: deju mūzika no top40, hiphop, house mūzika: tech, deep, soulful, disco, funky, protams, arī latviešu mūzika. 

Tagad, uz 2017.gada sākumu šāda bilance: 

Tequila Boom 
Paldies Latiņam 
Golden bar & Club 
Klubs Kaļķu vārti 
Radiobārs 
Kamikadze 
Just bar 
Ogres Ezītis miglā 
Cita Opera Alūksnē 
Cabo cafe 
Riga Sunset lounge – Riga Sailing cup pasākuma ietvaros 
Digita Freedom festival 
Kāzas un dažādi dzimšanas dienu pasākumi...
^ top