Alumni

Dave Eagle

Dave Eagle

Dave Eagle, īstajā vārdā Dāvis Ērglis, dzimis 1986. gada 1. oktobrī Jūrmalā, kur arī aizvadīti pirmie dzīves gadi. Saistība ar mūziku Dave Eagle jau bija no pašas bērnības, kad tēvs ar savu lielo plašu kolekciju atkaņojis mūziku un Dave Eagle diendienā klausījies tā laika piedāvāto deju mūziku. Dažus gadus vēlāk seko pārvākšanās uz Tukuma rajonu, kur arvien vairāk Dave Eagle saista mūzika un tiek veidota sava mūzikas kolekcija, kura tiek atskaņota skolas pasākumos un kultūras nama diskotēkās, bet dēļ skolas gaitām un pārvākšanos atpakaļ uz Jūrmalu šī nodarbe tiek atstāta otrā plānā.
Sapratis, ka mīlestība un degsme pret mūziku ir neizsakāmi liela, paralēli skolas gaitām tiek spēlēts dažādos privātajos pasākumos. Ar laiku Dave Eagle saņem informāciju, par privātās mūzikas skolas atvēršanu – Ritma Institūts, kurā Dave Eagle ņem aktīvu dalību un pie Aivara Apriķa (DJ AI-VA) iegūst daudz zināšanu par DJ darbu kā tādu, miksēšanas tehniku kā arī teoriju, kura ir ļoti svarīga esot DJ. Ar laiku tiek iegādāta arī sava tehnika, uz kuras tiek aktīvi papildinātas DJ prasmes, miksējot mūziku mājās un priecējot publiku dzimtajā Jūrmalā.
2006. gadā tiek iegūts izglītības ministrijas apstiprināts sertifikāts par DJ skolas absolvēšanu.
Arvien vairāk Dave Eagle saņem piedāvājumus spēlēt privātās ballītēs un dažādos pasākumos ar pazīstamāku DJ piedalīšanos, līdz brīdim kad Dave Eagle tiek uzaicināts rezidēt vecrīgas bārā „Citas Debesis”. Līdz ar publikas maiņu tiek iegūti jauni kontakti līdz brīdim, kad pasākumu organizētāju apvienība „HOUSEWORX” pamana viņa lielisko spēlētprasmi, aizrautību un spēju iekustināt publiku.
Kā izteicies viens no „HOUSEWORX” dibinātājiem:”Viņa mūzika ir kā eksplozija, kura spēj aizraut ik vienu kluba apmeklētāju!”
Seko uzaicinājums spēlēt "SENSATION WHITE VIP PREPARTY".
Paralēli, veidojot mixtape ierakstus un spēlējot dažādos klubos, tiek iegūtas jaunas atsauksmes no klubu apmeklētājiem un citiem DJ.
Pēc ļoti daudziem veiksmīgi aizvadītiem pasākumiem un spēlēm lielākajā daļā Latvijas klubu, Kaspar Kondrat ielūdz Dave Eagle spēlēt arī klubā ESSENTIAL, kur viņa setu bija iespēja dzirdēt European Hit Radio 104.3 viļņos.
Lielākais pasākums kurā šobrīd Dave Eagle spēlējis ir „TERRA WINDA”, kurš spēja pulcēt 3 000 dejot gribētāju.
Dave Eagle spēlējot liek akcentu uz melodisku, dziļu, pacilājošu progressive un electro skanējumu, Dave Eagle nespēlē šīs dienas hītus, bet ar savu prasmi atpazīt dziesmas, spēlē materiālu, kurš būs populārs pēc laika.
Uz doto brīdi, Dave Eagle un Dmitriy Bamboviy vieno apvienība DIRTHOUSE, kura ir spējusi pierādīt sevi klubu apmeklētājiem.
Spēlējis uz vienas skatuves ar tādiem DJ kā Greg Kobe / Robot Needs Oil (Butterfly Effect Records), AlDee (Club Essential), [Ex] Da Bass (Ilegal Dj Team Riga / European Hit Radio), Roberts Lejasmeijers (European Hit Radio), uc.
Šobrīd Dave Eagle aktīvi strādā pie sava CD, lai jau tuvākajā laikā klausītājiem varētu nodot jaunas un pozitīvas emocijas mūzikas celiņa formātā.
Un tas ir tikai sākums viņa mūzikālajā ceļojumā.
^ top