Alumni

Paula

Paula

DJ Paulas un mūzikas draudzība sākās ar klavierspēli 7 gadu vecumā. Vidusskolā viņa satiek savu klasesbiedru Robertu Lejasmeijeru, kurš viņu iepazīstinās ar tehno un ar mixēšanu. Kopīgi viņi organizē vakarus.
1999. gadā viņa dodas uz Love Parade un nākamajos gados, studējot Francijā, viņa apmeklē ari citus ikgadējus pasākumus kā Mayday, Nature One, Dance Valley un ir iepazinusi vairākus Vācijas DJus ka Dr.Motte, Westbam, Lexy, Haito, Miss Yetti.
2000. gada Mayday-ā viņa pirmo reizi satiek Vācijas dīdžeju Paul van Dyk. Šī tikšanās bija nozīmīgs pagrieziens viņas « mūzikas pasaulē ».
Pēc vairākiem prombūtnes gadiem, 2005. gadā viņa atgriezās Latvijā un uzsāka aktīvi nodarboties ar DJingu un pieņem pseidonīmu DJ Paula. Pateicoties šai nodarbei, viņa satiek Pēteri (DJ Tru), Kristapu (DJ Krist Winter) un Jāni (DJ John Tenson):

www.spinhouse.net

Lai pabeigtu savas studijas, 2006/2007. gadā viņa studē mağistratūrā Francijā, Nicā. Paralēli studijām, viņa nodarbojas ar DJingu Kannās, kur spēlē kopā ar franču DJiem.
DJ Paulas trance setos ir jūtama ietekme no Paul van Dyk, turpretīm elektro un elektrohouse setos ir dzirdami vibes no Haito, Monika Kruse, Miss Yetti, u.c.
^ top