Events

Dance Summit - Spring Conference2008-04-27

DS-SC_flyer_(Medium).jpg
Latvijas deju mūzikas brends Nr.1 "Dance Summit" paziņo visus viesmāksliniekus

Latvijā radītais deju mūzikas brends „Dance Summit” kļūst vēl iespaidīgāks ar vienu no spēcīgākajiem un visaptverošākajiem viesmākslinieku sastāviem, kāds līdz šim vienā pasākumā ir bijis.

Kompānija „Undercover” ar prieku paziņo pilnu pasākuma „Dance Summit – Spring Conference” dalībnieku sastāvu. Līdzās jau nosauktajām zvaigznēm, „The Shapeshifters”, „Layo&Bushwacka!”, Denijam Remplingam (Danny Rampling) un Krisam Leikam (Chris Lake), pasākumā uzstāsies arī pasaules labākā breakbeat apvienība „Stanton Warriors” un viens no Lielbritānijas labākajiem hiphop dīdžejiem Marks Devlins (Mark Devlin). Igauniju pasākumā pārstāvēs dīdžeji „Spin Science” un „Quest”, no Polijas ieradīsies jau pazīstamā dīdžeju apvienība „Break Da Funk”. Visās deju zālēs uzstāsies arī labākie pašmāju dīdžeji – Bogdan Taran, Electricano, Vital un Gustavito.

Par „Dance Summit – Spring Conference” galvenās deju zāles video noformējumu parūpēsies viens no pasaules labākajiem vīdžejiem VJ Anyone.

Dīdžeju apvienība „Stanton Warriors” popularitāti guvusi gan Austrālijā, Kanādā, Dienvidamerikā un ASV, gan Eiropā. Mūzikas kritiķi viņu sniegumu raksturo, kā elektro, breakbeat un 2-step UK garage sajaukumu, kaut paši savu spēlēšanas stilu precizē ar nosaukumu nu skool breaks. „Stanton Warriors” ir arī veiksmīgi producenti. Viņi ir izdevuši sešus albumus.

Pasākumā „Dance Summit – Spring Conference” uzstāsies arī dīdžejs Marks Devlins (Mark Devlin). Žurnāls „DJMAG” viņu nosaucis par piekto labāko hiphop dīdžeju Lielbritānijā. Marks Devlins ir sadarbojies ar Busta Rhymes, Beenie Man, Destiny’s Child, Ciara, kā arī citiem pasaulslaveniem hiphop un R’n’B māksliniekiem. Līdztekus dīdžeja karjerai, Marks Devlins darbojas kā mūzikas žurnālists – jau divdesmit gadus viņš veido sadaļu „Clubhoppin’” žurnālā „Blues&Soul”, kas ir lielākais urban mūzikas stila žurnāls Lielbritānijā.

Jau otro reizi Rīgas Kinostudijā uzstāsies dīdžeju apvienība no Polijas „Break Da Funk”. Pozitīvās atsauksmes pēc novembra „Dance Summit” pasākuma, poļu trijotnei liek atgriezties ar vēl spēcīgāku breakbeat ierakstu kolekciju un šovu, nekā iepriekšējā reizē.

„Spin Science” ir jauns un talantīgs house mūzikas dīdžejs un producents no Igaunijas. Pavisam īsā laikā viņš paguvis radīt divus skaņdarbus, kas izdoti „Cabrio Records”, kas ir igauņu ietekmīgākā mūzikas izdevniecība.

Savukārt, „Quest” ir viens no labākajiem Igaunijas hiphop dīdžejiem. „Quest” aktīvi piedalās kaimiņvalsts hiphop un R’n’B pasākumos, kā arī ir izveidojis Igaunijā populāro interneta portālu hiphop.ee. Viņš ir vienīgais igauņu dīdžejs, kas uzstājies Eiropas lielākajā deju mūzikas festivālā „Sonar Festival” 2006. gadā, Barselonā. VJ Anyone jeb īstajā vārdā Oli Sorensons (Oli Sorenson) ir vizuālo mediju mākslinieks no Londonas. 2005. gadā žurnāla „DJMAG” vīdžeju topā viņš atzīts par piekto labāko pasaulē.

VJ Anyone ir atzīta autoritāte ne tikai kā vīdžejs, bet arī kā pasniedzējs un praktiķis – viņš lasa lekcijas par video mākslu un iespējām, ko rada mūsdienu tehnoloģijas, kā arī veido vizuālo tēlu tādām kompānijām, kā Nokia, Sony u.c.

Atgādinām, ka pirmais pasākums „Dance Summit 2007” notika pagājušā gada 17. novembrī, un tā galvenais viesis bija leģendārais „BBC Radio One” dīdžejs Pīts Tongs (Pete Tong).

Uzmanību! Biļešu iepriekšpārdošana jau ir sākusies visās „Biļešu Serviss” un „ReklamMarket” tirdzniecības kasēs, kā arī degvielas uzpildes stacijās „Statoil”. Biļešu sākuma cena 10 Ls, tuvojoties pasākuma dienai, tās kļūs dārgākas. VIP biļetes sākot no 25 Ls.

^ top